Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha mások gyereke idegesít, az...

Ha mások gyereke idegesít, az azt jelenti, hogy nem leszek jó anya?

Figyelt kérdés
Főleg ez a 2-5 éves korosztály tud az őrületbe kergetni, 2 hasonló korú kisfiú is van a társaságunkban.
2016. márc. 27. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
nem. a saját gyereked mindig más.
2016. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon tud más gyerek idegesíteni, főleg, ha neveletlenek. A sajátomat ettől függetlenül imádom, az teljesen más.
2016. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazatok lesz. Őszintén szólva nagyon küzdök a lelkiismeretemmel, mert van egy 3 éves unokaöcsém, akiről a mai napon állapítottam meg, hogy kifejezetten nem szeretem őt. Mindenért elsírja magát, soha nem csinál meg semmit, amit az ember mond neki (pl húzza fel a papucsát), felesel és elrohan. Ha az ember kézen fogja, akkor lefekszik, ha felállítja, akkor hisztizik. Ha nem kapja meg azonnal, amit kér, szintén visít, de mint akit ütnek, vernek. Ilyenkor nem ismer sem embert, sem Istent, nem lehet semmivel sem kizökkenteni a cirkuszból, pedig mindent próbáltam már. Ha ma nem lett volna ott az anyja, biz'Isten elfenekeltem volna. Tönkretesz minden hétvégi ebédet, amikor együtt lehetne a család, mert amint megérkezik azonnal minden róla szól. Ha épp nem megyek vele játszani, akkor is ordít és jön, hogy de ő játszani akar. Ő most kér ezt vagy azt. Felszólítja az embert, hogy adjon ez, vagy csináljon azt. És nem tudom, hogy ez most vmi dackorszak, amit bizony a saját gyerekemnél is túl kell élnem, vagy neveletlen, tehát benne van a pakliban, hogy én nem járok majd így a gyerekemmel? Veletek hogy van/volt hasonló korú gyereknél, ők is ilyenek voltak?
2016. márc. 27. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Az enyém még nincs ekkora, de vannak körülöttem ekkorák. Egyrészt dackorszak is, de azért szerintem a határok hiánya is. 3 évesen már azért megért dolgokat. Persze ha mindenki körülötte ugrál, és ha parancsolgat, pattannak neki, nyilván ezt fogja csinálni. Nem minden 3 éves ilyen :) (Amúgy ez engem is idegesítene, nem kicsit :D)

2-es

2016. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Jelentem,terhes vagyok,és baromira idegesít más gyereke! Amelyik nem idegesít,az meg totál hidegen hagy.

Az enyémet viszont már most jobban imádom mint bárkit a világon.

2016. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Sok 3 éves pont ilyen, amit leírtál.

Mint az én második lányom. Az első meg egy tündér (volt, mert már egy nagyszájú 8 éves), azt se tudtam, mi az a dackorszak. :)


Engem is idegesített mindenkinek a gyereke, nem érdekelt, nem tudtam mit kezdeni velük.

De a saját gyerek az más. :)

2016. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Mások gyerekei többnyire idegesítenek, vagy közömbös vagyok irántuk, bármilyen életkorban is vannak. A 2 éves dackorszakosomat imádom, most várjuk a tesót. Nyugi, a sajátodat szeretni fogod annyira, hogy elviseld a nehéz időszakokat is.
2016. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, sokat segítettetek (mindenkinek ment a zöld kéz). Már-már tényleg megijedtem, hogy ilyen hozzáállással hogyan akarok én majd gyereket vállalni, tekintve, hogy unokaöcsémmel hetente, kéthetente töltök egy pár órát, a saját gyerekemmel meg ugye szinte minden percemet. Hát azért remélem, hogy én is megúszom ezta dackorszakot, amit egyik válaszoló is írt, mert ha ilyen jellegű, amit unokaöcsémnél is látok, akkor nagyon nagyon nehéz lesz.
2016. márc. 28. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ilyenek a 2-3 évesek, nem véletlen a "rémes kétéves" elnevezés.

De nyugi, mire a tied is dackorszakba ér már annyira megszereted, hogy ez vissza fog tartani attól, hogy agyoncsapd ;)

2016. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért ahogy a posztoló jellemezte azt a 3 éves gyereket, arra azért már nem lehet rámondani, hogy csak tipikus 3 éves...nem, ez nem "tipikus" 3 éves, hanem egy elkényeztetett, neveletlen, kis majom. Aki szerint meg ez természetes, annak valszeg a saját gyereke is ugyanilyen kiállhatatlan.
2019. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!