Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más gyereke idegesít, vagy...

Más gyereke idegesít, vagy hidegen hagy, milyen anya leszek? Lent

Figyelt kérdés
Oké, még viszonylag messze van tőlem a gyerekvállalás, de már 27 évesek vagyunk a párommal, szóval annyira mégse.. :) És azért a biológiai órám ketyeg, néhány éven belül már anya szeretnék lenni, mert akarom, sokszor álmodozom róla, meg szeretem a távolból nézni a szülőket a gyerekeikkel, vagy ilyen anyukás facebook csoportokat olvasgatni, meg sokszor itt is, tanácsok, egyebek.. :) Szóval lélekben akarom, de a gyerekekhez való hozzáállásom, nos.... :D Nem igazán szeretem őket. Cukik, meg elvagyok velük, de egy idő után elkezdenek idegesíteni (főleg a kisfiúk), és alig várom, hogy ne legyen a közelemben.. A párom húgának már van egy 2 éves kisfia, és el vagyok vele fél órát, de utána nem tudok vele mit kezdeni, zavar, idegesít... Szóval elképzelhető, hogy ez a hozzáállás változik? vagy rossz anya leszek? :((
2016. jan. 5. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a sajátod nem ugyanaz, mint a más gyereke
2016. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dorobert ***** válasza:
67%
Én ugyan pasi vagyok. Én se szerettem babázni ,nyálasztak ,pelenka szag stb... ,4 év fölött igyerekekkel már jobban elvoltam. Saját gyerekem imádom ,és már más gyerekre is máshogy gondolok ,megkedveletem a babákat. Amint megtudod ,hhgy állapotos vagy rajongani fogsz a kis pocaklakóért ,és ez így is marad! Anyaként nagyon más lesz. ;)
2016. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam,egyszerűen irritált más gyereke,főleg akik rosszalkodtak nem bírtam ha a közelemben voltak,távolróé csodáltam én is h milyen cukik ügyesek.

Nemtudtam a kisbabákhoz beszélni csak néztem h milyen szép atanyos,de most h megvan a kis életem most tudom h miaz a boldogság,olyan mintha ezelőtt hiányzott volna valami az életemből és most teljesedett be minden egyszerűen szeretem,imádom ..hidd el nem leszel rossz anya mármost is arról álmodozol h jó lenne ha már lenne babád szóval az anyaiösztön megvan :)

2016. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok. Senki más fia-lánya nem érdekel, aranyosak, de babázni sem nagyon szeretek. Ettől függetlenül sajátot nagyon szeretnék, most várom az elsőt. A terhességért nem vagyok oda, utálok minden nyálas facebook kiírást, de azt nagyon várom, hogy a sajátom végre a kezemben legyen. :)


Én ilyen vagyok, de nem csak ezzel. Szeretem az állatokat, megnézem a képeket, posztokat, de mások kutyája-macskája mégsem érdekel, csakis a sajátom. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy nem leszek rossz anya, ahogyan gondolom te sem. :)

2016. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az is idegesít, hogy a barátnőim megvesznek azért hogy vigyázhassanak más gyerekére. Úgy érzem én kilógok a sorból, nem tudok velük mit kezdeni, nem érdekelnek, idegesítenek. Ahogy az előző írta távolról gyönyörködöm bennük. :) 29 hetes kismama vagyok.
2016. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne agódj!Igaz hogy a sajátod más lesz!

Utaltam és a mai napig utálom a gyerekeket!Mindegyiket,minden korosztályba!:)

Viszont imádom a fiam!Minden pillanatát imádom amikor együtt vagyunk!Mindenki azt mondta ha lesz gyerekem megváltozik a gyerekekhez való viszonyom!Hát nem változott meg!És az igen kellemetlen amikor jönnek a fiam haverjai!(7evesek) Birom öket meg szoktam velük bandázni de akkoris idegesítenek!:)Bar szerintem elégé birnak,mert lazánal tartanak meg igyis jofejnek!Tudjak hogy ne zargassanak sokaig es igy jo a viszonyunl!:D

Anyanak csodalatos leszel!Imadni fogod a sajat gyereked!:)

2016. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utólag is köszönöm a válaszokat! :)

igen, anyukám szerint is a sajátom más lesz. :)

ő óvónő, és imádja a gyerekeket, de mindig mondja, hogy délután jó hazajönni a csendre, és nem akar egyet sem látni a közelében. :D illetve ő mesélte, hasonló, mint az utolsó esete, hogy mikor mi voltunk kicsik a tesómmal, picit utálta, ha átjöttek más gyerekek játszani, mert ők idegesítették. de elvolt velünk. :)

leginkább a kisfiúk azok, akik idegesítenek. a lányok is, de azt hamarabb elképzelem, hogy egy 3-4 éves kislánnyal foglalkozzak, mint egy fiúval. de lehet, hogy ez a megismert kisfiúk miatt van, valahogy annyira rossz, hisztis, idegesítő, hangoskodó és erőszakos mind :(

2016. aug. 20. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!