Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet elfogadni, ha...

Miért nem lehet elfogadni, ha szól a doki, hogy esetleg meghalt anyós, műtik a gyereket stb? Mindenki felháborodik, ha fogadott doki nem áll mindig készen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

A fogadott doki elfogadja, hogy meghalt anyós, nem tud most fizetni a kusmama százezreket?

(Nem kötekszem,nem volt fogadott dokim, csak érdekes lehet visszafele is a dolog)

2016. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
En abszolut megertem. Az en ferjem is orvos...es o is ember...neki is van csaladja...sajat elete...ez termeszetes, eszembe bem jutna ezen felhaborodni ha egy orvosnak kozbe jon valami. Sot, teljesen megertem azt is ha a fogadott doki eppen nem er be szulesre...
2016. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

*kismama

Bocs

2016. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
1: igen. mit tehetne? feljelenti azzal az indokkal, hogy nem kapott adózatlan juttatást valakitől?:D
2016. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom előre szólt, ha tudta, hogy nem fog ráérni. Az első alkalommal, mikor mentem hozzá kb. 8 hetesen megmondta, hogy nyáron el fog menni egy hétre nyaralni, ha akkor szülök, nem lesz ott (júliusra voltam kiírva mindkét lányommal). Azért is szólt előre, mikor az utolsó hetekben programja volt, hogy mikor nem lesz elérhető. Örültem neki, hogy előre szólt.
2016. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem háborodtam fel. Nem ért be és kész.

Nagyon gyorsan kellett menni, azonnal sürgősséggel opetáltak. Hiába szóltunk még otthonról induláskor, esélye sem volt. Nem haragszom tá.

2016. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se háborodok fel, csak akkor természetesen nem jár a pénz a szülésért, mert mire fel kapná, ha nem volt ott? Amúgy nekem mondta előre az orvosom, hogy szabin lesz az utolsó előtti héten, ha akkor szülök, sajnos így jártam, ennek tudatában válasszam őt. Ez szerintem korrekt volt, de az is, hogy ha nem lett volna ott, nem kap pénzt. Végül mondjuk nem fordult be a baba, és programcsászár lett, azt meg nyilván úgy időzítette, hogy ott legyen.
2016. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az én orvosom ezért nem vállal szülést. nem kell neki a családi feszkó.

terhesgondozás során rendelkezésre áll, bármikor, hétvégén is, ha ügyeletes éppen, de szülést csak akkor vezet, ha ő az ügyeletes orvos.

2016. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

A dokim már régóta a dokim, tisztában vagyok vele, hogy emberből van, többek között ezért is kedvelem és bízom benne maximálisan. Tudom, hogy van három gyereke, tudom, hogy van családja, tudom, hogy vannak más betegei is.

Kimondottan "aranyosnak" találtam, amikor a szülésem előtt "megkért", hogy ha lehet, ne szilveszterkor szüljek (január 5-re voltam kiírva), mert már megígérte a feleségének, hogy elviszi bulizni.

Persze mindketten tisztában voltunk vele, hogy nem én szabályozom, mikor szülök, de akkor is egy nagyon emberi gesztus volt.

És igen, volt már, hogy szabadságon volt, amikor szükségem lett volna rá (vetélésemkor). Sajnos akkor más műtött, lett is belőle baj, komoly szövődmény, és amikor évekkel később újra problémám adódott a terhességgel, jelezte, hogy szabin van, én pedig mondtam, hogy sajnálom, mert csak benne bízom. Erre felajánlotta, hogy szabadság ide, vagy oda, bejön megműteni és meg is tette.

Összességében: én a dokimat nem a szülésre választottam, hanem egy életre. Azért, mert benne bízom, tudom, hogy az esetek 99%-ában igenis számíthatok rá, és nekem "belefér", ha néha nem.

2016. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!