Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik sokáig együtt aludtak...

Akik sokáig együtt aludtak gyermekükkel azoktól kérdeznék?

Figyelt kérdés

Mikor volt az a pillanat amikor már külön aludtak? Hogyan beszéltétek meg a gyerekkel, könnyen zökkenö mentesen ment a levállás?

neked volt nehezebb ezt megtenni? átértékelni hogy önnállo lett a gyermek és már nincs szüksége ilyesmi fajta közelséghez?


2016. márc. 30. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
2,5 éves volt amikor saját szobába ment.Az első éjszaka úgy nézett ki,hogy ő aludt én meg folyamatosan rohangáltam át hozzá megnézni,hogy hátha valami baj van és azért nem jön vissza hozzánk.
2016. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

5 éves, és azt mondja, hogy majd ha 28 lesz, akkor alszik egyedül. én meg azt mondom, addig biztos inkább agyoncsapom :o


néha nagy teher, hogy vele kell aludni, de ha meg véletlen nem hív éjjel, akkor magamtól átmegyek "mielőtt még felkel, hív". szóval szerintem nekem lesz nehezebb a különalvás.


én azt gondolom, kisiskolás korára meg lesz az igénye az egyedül alvásra. remélem.

ikor benne felmerül az igény rá, onnantól kezdve visszaköltözök a párom mellé :D

2016. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legkisebbem 3.5 éves,kb. 3 hete "költözött" a saját szobájába.Már mondogattuk Neki,aztán megvettük a rózsaszín ágyat rózsaszín komóddal.Este együtt rakták össze az Apjával.Szó nélkül ott feküdt le!Mondtam Neki,ha bármikor úgy érzi,nyugodtan átjöhet....az első éjjel nem jött,csak reggel 7 körül.Azóta pár alkalommal jött át,hajnali 2-3 körül,leginkább reggel 6 felé bújik be hozzám.Nem nehéz,inkább furcsa volt,ürességet éreztem.Illetve azt éreztük az Apjukkal,hogy:jé,már csak a mienk a franciaágy!
2016. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Párom öccse 9 éves, születése óta nem volt soha saját ágya. Pont a múlthéten hallottam, ahogy megkérdezi az anyját, hogy kipróbálhatja-e valamelyik este, hogy tud-e külön aludni. Aztán megkérdezett mindenkit, hogy mások mikor kezdtek el külön ágyban aludni, aztán teljesen elképedt, mikor megtudta, hogy a gyerekeknek általában van saját ágyuk.

Úgyhogy egyelőre még az apjával alszik (anyu a nappaliban).

Az én kislányom az első pillanattól kezdve külön alszik. Volt előttem elég rossz példa ahhoz, hogy meg se forduljon a fejemben az együtt alvás.

2016. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ment a zöld pacsi
2016. márc. 30. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!