Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik együtt aludtak gyermekükk...

Akik együtt aludtak gyermekükkel hány éves koráig tették?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
1 évig, mert eddig kelt fel szopizni éjjel. Semmi gondom nem volt utána a külön alvással. Sőt, állítom, hogy könnyebben elaludt és nyugodtabb is volt az éjszakája.
2014. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiam nem régen múlt kettő, és közöttünk alszik rendszeresen. Őszre elkészül a szobája, és akkor kezdjük az átszoktatást. Nem lesz egyszerű menet, azt tudom. Mióta bölcsis, különösen ragaszkodó. De úgy gondolom, most már jó lenne neki egy külön odu.
2014. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

lányom 3.5 éves mostmár egyedül aszik

kislányom 1.5 éves még velünk alszik mert szopik még

2014. ápr. 22. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
2 éves, vele alszom mert szopik még éjjel is.Ahogy elhagyja a szopást visszabújok a fèrjem mellé :)
2014. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiam 1éves korától két éves koráig volt velünk, lányom 2 éves koráig, mind a kettő gond nélkül átment a saját ágyába (önszántukból)
2014. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!!
2014. ápr. 22. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor én biztos most jól le leszek pontozva de én még a 4 évesemmel együtt alszom!Viszont ő ezt csak 2 évesen mikor bölcsibe ment akkor kzdte el igényelni(konkrétan sírt...mit sírt?ordított mikor kijöttünk a szobájából)Nyáron tervezzük a kistesóval közös szobába tenni őket akkor várom az együttalvás elhagyását!

Viszont ma egy kicsit megnyugodtam,itt volt egy ovistársa ma a fiamnak aki 5 éves és az anyukája még mindíg vele alszik és azt mondta még esélyt sem lát rá mikor fogja eme szokását elhagyni a gyermeke!

2014. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!