Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esküvő/együttélés után mikor...

Esküvő/együttélés után mikor vállaltatok babát? Akkor hány éve voltatok együtt? Spontán jött vagy már tervezgettétek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát az elsőnél tartottuk a menetrendet: több év együttélés, utána házasság, majd gyerekvállalás. 7 éve voltunk együtt, mire megszületett a gyermekünk. Mégis tönkrement a házasságunk pár évvel a gyerek születése után (vagy már eleve nem volt jó, csak nem vettünk róla tudomást).


Most viszonylag friss kapcsolatban (egy éve ismerjük egymást, fél éve járunk) becsúszott a baba. És százszor nagyobb biztonságban érzem magam most, mint az agyontervezgetett terhességnél. :)

2016. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Az esküvőnk után egy évvel lettem terhes, terveztük, a 2 hónapban össze is jött. Akkor már 5 éve voltunk együtt, ebből 4 évet már együtt is éltünk.
2016. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Az esküvő után fél évvel estem teherbe (nem tervezett volt, vagyis későbbre tervezett), ekkor 2 éve éltünk együtt és 3,5 éve voltunk egy pár.
2016. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Két év együttélés után döntöttünk úgy, hogy jöhet a baba (nekem volt már akkor egy nagyobb gyerkőcöm előző kapcsolatból, szóval nálunk a szülői szerep nem volt furcsa, vagy szokatlan egyikünk számára sem), viszont másfél év próbálkozás és orvosi segítség után jártunk csak sikerrel. Közben össze is házasodtunk, de már a házasság előtt megszületett a döntés.

Pár héten belül pedig megérkezik közénk a pici is :)

2016. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Ismertük egymást 10 éve, amikor összejöttünk. Szinte egyből együtt laktunk, egymáshoz járkáltunk át, nem voltunk már tinédzserek.:)


Aztán, 4 hónappal az első randink után már hozzám költözött, utána 3 hónappal összeházasodtunk. Az első terhességem 2 hónapra rá sikerült, de elvetéltem. Aztán 3 hónapra rá sikerült a mostani. Most vagyok 34 hetes.


28N 36F

2016. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Esküvő után fél évre lettem terhes,tervezett baba volt. Akkor már 5 éve voltunk együtt.
2016. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
6 éve ismertük egymást, 4 éve voltunk együtt, 3 éve laktunk együtt,1 éve házasok. 23 éves voltam akkor.
2016. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Amikor az 1. baba született 2 éve voltunk együtt,abból másfél év együttélés.Az esküvő után 9 hónappal született a kicsi,így terveztük....a kapcsolatunk összesen 5 évig tartott.Eltelt 14 év,és.....

a 2. babám a kapcsolatunk 3. hónapjában fogant(34 évesek voltunk)-bár vagy 10 éve ismertük egymást,egy a baráti társaságunk-beszéltünk Róla,és nem is védekeztünk(Neki még nem volt gyereke). Ennek már 9 éve,azóta született még egy gyerekünk,és nagyon jól megvagyunk.Nálunk ez működött,úgy látom(az is igaz,hogy már nem voltunk "tinik").

2016. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
5év után költöztünk össze, 3évre rá volt az esküvő, nászúton megfogant a kisherceg. Így mikor megszületett majdnem 10 éve voltunk együtt. Tervezgettük, 2éve próbálkoztunk, fe pont lagzi előtt egy hónappal közölték nem lehet gyetekem mert bajok vannak a pezegészkemmel, erre tesék :)
2016. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit több, mint 8,5 éve leszünk együtt, mikor most hamarosan megszületik a gyerekünk, kb. a 2 éves házassági évfordulónk előtt 1 hónappal. Terveztük, már előtte több, mint 1 évvel jött a vágy, de munka miatt várnunk kellett.
2016. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!