Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tégel bababolt várandós...

Tégel bababolt várandós ajándékcsomagot váltott ki valaki mostanában?

Figyelt kérdés

Ma voltunk 4D ultrahangon, ott kaptunk ajándékba egy Tégel bababolt várandós ajándékcsomagos kupont.

Érdekelne, hogy mi van benne, van e értelme elmenni érte. A legközelebbi városban van Tégel, az 25km-re van.


2016. ápr. 1. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltatok már a csomagért? neten utána akartam nézni, de a google se nagyon segített. A Tégel doboz ugyanaz, mint a Felicita csomag? Mert ha igen, akkor találtam egy 2009-es bejegyzést:D

[link]


Sajnos más konkrét dolgot nem találtam.

2016. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltunk tegnap a csomagért. Egy Tégeles szatyorba volt egy Tégeles előke, egy tommee tippee cumi, Baby bruin tejtároló zacskó és 2 db melltartóbetét, 2 db Lansinoh melltartóbetét. Plusz reklámanyagok, tégeles kuponok.
2016. ápr. 9. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:
nem rossz, nem?:)
2016. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D Nem rossz, főleg, hogy ingyen van. Ez már a 3. babás ajándékcsomag (promobox, dm bababónusz, tégel), még a felicitasra nem kaptam kiskönyvet.
2016. ápr. 12. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
A promoboxot lehet az alma gyógyszertárakban igényelni? a Felicitásat meg a szülés után kapják meg a kismamák? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de szeretnék én is tisztában lenni ezekkel:D
2016. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, a promobox az alma gyógyszertáras. A felicitashoz pedig már várandósan a védőnő ad egy kis füzetet-könyvecskét. Abban van egy kupon, azt tudod beváltani a honlapon lévő helyeken. Az első csomagot még várandósan ki lehet váltani.
2016. ápr. 12. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat:)
2016. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!