Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta várandós vagyok sokkal...

Mióta várandós vagyok sokkal sósabban főzök. Saját tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Nekem nem sós csak mindenki másnak. Úgy érzem sótlan sótlan aztán mire pont jó nekem. A többieknek sós. :) Nektek valami hasonló? :)

2015. júl. 18. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva. :) De a borssal így jártam én is, szeretem ha jó borsos az étel, előtte nem használtam ennyit.
2015. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na most egy darabig csak mi fogjuk élvezni az ételeinket. ;) mondtam páromnak "neharagudj kicsim tényleg nem érzem sósnak". egyáltalán nem sósak nekem. :) de legközelebb kostoltatok mielőtt besózom... :)
2015. júl. 18. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez!!! Sósabban és csípősrbben főztem az elején gyakorlatilag csak apa tudta megenni a többieknek sok volt, így a végére egész belejövök az arányokba 😉
2015. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljes örűlet.. :) :) Azt hittem elmentek nekem.. Elfelejtettem ízlelni.. :D De úgy látszik ez természetes.
2015. júl. 18. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Étteremben voltunk egy barátnőmmel, ehetetlenül sótlan volt a brassóim. Sóztam-sóztam, de nem ízlett, sótlan volt. Már kezdtem azt gondolni, hogy nem só van a sószóróban. Nem tudtam megenni. Barátnőm bevállalta, hogy megeszi, de ki kellett köpnie, mert annyira sós volt neki. Én meg semmit sem éreztem a sóból :-)
2015. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is sósabban szeretek mindent, úgy a 7. hét tájékán annyira valami sósat akartam enni, hogy főztem egy grízgaluska levest, és még forró volt, mikor behabzsoltam belőle egy nagy adaggal. Mikor kihűlt, és belekósoltam, akkor éreztem meg, hogy milyen brutál sós lett, ami még nekem is sok volt, fogalmam sincs, hogy bírtam így enni belőle.


A sós ételek kívánása a jód miatt is lehet amúgy, illetve a szervezetnek egyszerűen több sóra lehet szüksége. Vagy szimplán az ízérzékelésünk kergült meg:D


Én nagy sütis voltam, édeset édessel. Hát, most sósat sóssal:D

2015. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!