Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az apja nem látogatná a...

Ha az apja nem látogatná a nem tervezett gyerekét, megpróbálnád rávenni a kapcsolattartásra?

Figyelt kérdés
Gyerektartást nem kértem, a kapcsolattartást fontosabbnak tartom. Akár úgyis, hogy nem én vagyok jelen, hanem a bébiszitter. Nem tudom rávenni szép szóval, már másfél éve csak pár havonta jön. Szeretném, ha a gyermekemnek jelentene valamit, vagy legalább ismerné az apját. Te mit tennél a helyemben?
2016. ápr. 1. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akar menni, akkor nem fog

jobb ha kényszerből ott van heti 1órát?

2016. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
El kell fogadni, hogy vannak olyan helyzetek, amikor jobb, ha nem ismeri a gyerek a szülőjét.
2016. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig nem erőltetném. Már ismeri az apját, az apját viszont nem érdekli. Ennyi.

Én inkább arra áldoznék energiát, hogy segítsek neki ezt feldolgozni, elfogadni. Mert ez előbb-utóbb mindenképp szükséges lesz.

2016. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarta a gyereket,akkor gondolom azóta sem jött meg a kedve. Én nem erőltetném.
2016. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben keresnék egy normális férfit párnak, akire apaként tekinthet a gyerekem!

Ha a vér szerinti apja nem kíváncsi rá akkor nincs értelme erőltetni a találkozásokat, a gyerek úgyis érzi hogy az apja csak kényszerből van vele, úgy meg semmi értelme.

2016. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!