Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbség közös szoba?...

Kis korkülönbség közös szoba? MEgpróbálnád?

Figyelt kérdés

30 hónapos a nagy 9 a kicsi. Először közös szoba volt,de a nagy egyfolytában felébredt a kicsitől,egy hónap után sem változott a helyzet.


Így a kicsi is kikerült egy másikszobába. Éjszaka 2- 3 alkalommal még felébred, de van hogy csak egyszer szopizni a kicsi. A nagy is kel egyszer biztos,mert pisilnie kell. Gondolkodom,hogy most már meg lehetne próbálni a közös szobát.


A gondom a délutáni alvással van, a kicsi is már csak egyszer alszik, fél 1től max 3ig,de ha közben felébred,csak cicin tud visszaaludni, a nagy kicsit később alszik el,mert még beszélget az ágyában:(

FEsteni akarjuk a szobát, megpróbáljuk utána őket már egy szobába rakni,vagy várjam meg a szeptemberi ovikezdést, a nagy úgyis ott alszik délután??


2013. jún. 10. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos! Van lehetőség külön szobára? Ha van, akkor én nem eröltetném! Szerintem kényelmesebb a külön szoba!
2013. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindenki úgy csinálja, ahogy jónak tartja. én még pár hónapot a saját hálónkban tartanáma kisebbet, aztán amikor már nem ébred fel éjjel és nem szopizik, akkor közösbe tenném a nagytesóval. akkor is, ha volna lehetőség arra, h mindkettőjüknek külön szobája legyen. ekkora gyerekek még kimondottan igénylik a társaságot. éjjel se szeretnek egyedül lenni, még ha nem is mutatják.
2013. jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 szobánk van, így tul.képp van lehetőség külön szobára, de szeretném ha együtt lennének. És amúgy is a kicsi szobája a legkisebb, abból szeretnénk majd játszós szobát csinálni nekik
2013. jún. 10. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
simán az enyém 2.5 honapos volt (28 honapos volt mikor a másik baba megszületett azota is elsö éjszakátol kezdve egy szobába vagyunk (egyelöre én is amig szoptatok aztan együtt maardnak)
2013. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rakjátok össze őket, minden gyereknek szüksége van saját szobára.
2013. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!