Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik lehet ez az orrszívó?

Melyik lehet ez az orrszívó?

Figyelt kérdés

Mi a meve/márkája annak a porszívós orrszívónak, ami a legegyszerűbb típus, műanyag, de a szívófejét jobban szét lehet szedni és tisztítani, mint annak, ami egyben van?

Valahol láttam, és nagyon tettszett, de teljesen elfelejtettem kinél, csak előttem van, hogy milyen volt, így nem tudom, milyet keressek.



2016. ápr. 2. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk szerintem ilyen van...már nem emlékszem pontosan és a dobozt nem tartottam meg,de így csatlakozik össze és jobban szét lehet szedni a szívófejet és kimosni a kis "tartályt" :)


[link]

2016. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ó, azt hiszem ez lesz az, köszönöm!

A keresőbe hiába írtam be, a képek között nem találtam...

:)

2016. ápr. 2. 17:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekünk Arianna volt eddig, de utálom, mert ha egyszer valami miatt benne felejtem, akkor bepenészedik menthetetlenül, a főzéssel sem jön ki...
2016. ápr. 2. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Domestossal kijön.
2016. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is az 1. válaszoló által belinkelt van.Elég jól szét lehet szedni!3 gyerekes
2016. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!