Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt Valaki aki nem volt...

Van itt Valaki aki nem volt megelégedve és úgy érzi becsapták az "új" Dr Benny orrszívóval?

Figyelt kérdés
4 hónapos és 34 hónapos kisfiunk "humánusabb" orrtisztítása miatt körbenéztem a piacon. Néhány videó ajánlásban ahol fül-orr-gégész áradozik róla felbuzdultam Dr. Benny ügyben. Találtam egy olyan videót is ahol mérőműszeren bizonygatták, hogy jobban szív mint egy hagyományos porszívó. Ezek után kerestem egy boltot ahol telefonon is érdeklődtem és csak ajánlani tudták. Gyorsan be is szereztük, hát álmomban nem gondoltam volna, hogy így becsapnak! A terméket nem veszik vissza, amit ajánlani tudtak, hogy elküldik vizsgálatra, hátha "hibás". Nem mentem bele, hiszen valószínű tudja azt a teljesítményt ami ugyan nincs a külső borításon feltüntetve, csak a dobozban, csakhogy ez messze nem elég ahhoz, hogy a váladékot le tudjuk szívni. Mivel boltban vettem így nincs elállási jogom és a pénzt sem adják vissza. Becsapva érzem magam, de ami még jobban bosszant, a boltban felháborodásomban az üzletvezetőnek szegeztem a kérdést, hogy ő megvenné -e a gyermekének, amire azt a választ kaptam, hogy NEM! Az egyik legnépszerűbb közösségi oldalon megnéztem a termékgyártó"profilját", hát mit ne mondjak többen elégedetlenek, pedig gyanítom moderálják is a kommenteket... Talán itt akad hozzám hasonló akivel/akikkel együtt tudnánk gondolkodni, hogy mit lehetne tenni, hogy ne hirdessék így ezt a terméket, mert nem felel meg a valóságnak!

2015. febr. 24. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez volt a tanulópénz.
2015. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én mellszívóval jártam meg. a medela swinget dícsérték halálrahogy mint egy kórházi olyan jó. megvettük,erre látom a használati utasításban,hogy a várható élettartam 248 óra. na ezt napi 8xfél óra vagyis 4 óra fejéssel lefejtem két hónap alatt.annyi is lett neki.sajnos minden ilyen :-( te se tudhatod lehet valami tök gyenge porszívó a szerintük hagyományos
2015. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

On: én ha ilyesmit vásárolok, fórumot olvasok előtte,hogy másnak mennyire vált be, a gyártó és az eladó természetesen az egekig magasztalja a forgalmazott cuccot.


bocs,kicsit off az utolsónak: medela swing használtan vettem,előttem 1,5évig nyúzták,én szinte nonstop 4 hónapig,kölcsön adtam egy anyatejadó barátnőmnek(kb 8 hónapig használta),majd még egy ismerősnél volt 8 hónapot,majd ismét én használtam kb. 2 hónapot(természetesen csak a gép részét használtuk közösen) Én most adtam el,és még mindig hibátlanul működött,szóval én a helyedben szaladtam volna garanciával vissza a boltba..

2015. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen,de lefejtem az időt amit garantáltak így nem tudtam mit csinálni. 2-es
2015. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 2., érdekes amit írsz a Medela Swingről, bár én sosem láttam a leírását, mert használtan vettem egy ismerőstől, aki anyatej leadó volt, és rengeteget fejt. Utána én használtam majdnem egy évig naponta 2-szer, majd kölcsön adtam valakinek, aki szintén egy évig használta (ráadásul hiába kértem, hogy ne tartsa folyamatosan bedugva az adaptert), és most újra én használom, kutya baja. Kb. elnyűhetetlennek tűnik.
2015. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most látom, hogy más is volt így :)
2015. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát akkor nem tudom,de addig bírta sajnos :-( valami a vákuummal volt,a motor gyengén dolgozott vagy nem tudom de alig szívott. nem szívócső,mert cseréltem,adapter sem mert azt se,meg a szívócső nyílásához ha tettem a kezem érezni lehetett,hogy már nem szív úgy. de akkor nem gyakori ezek szerint

2es

2015. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
megsérült a membrán benne,a leírásod alapján...ilyen nekem is volt,kicseréltem és ment tovább..csodálkozom,hogy ez senkinek nem jutott eszébe...egy 500ft-os vacak.
2015. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem. 3 mellszívófejem van itthon, és mindig van 2 tartalék membrán. nem az volt a gond, ugyanaz tökéletesen fej a gépivel. ahogy írtam már a szilikoncsőnek a bemenetén éreztem kézzel,hogy semmit nem szív,nem alkatrész hiba volt hanem valami motor lehetett szerintem

2es

2015. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!