Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan kézi (pumpás)...

Létezik olyan kézi (pumpás) orrszívó, aminek valamennyi haszna van?

Figyelt kérdés

Itthon orrszívót használok, de a bölcsiben nincs. Gyerekem pedig kicsi még ahhoz, hogy fújni tudja az orrát.

Eddig csak hasznavehetetlen orrszívókat láttam, esetleg tudtok ajánlani jobb fajtát? Az sem baj, ha drága, csak némiképp használható legyen!



2015. febr. 26. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Léteznek elemes orrszívók, de a bölcsiben nem fogják szívni a gyerek orrát!
2015. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress szájjal szívósat.
2015. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez magán bölcsi, csana. Az létszám 6 fő! Pumpás kézi orrszívót használnák, de nem tudok olyat bevinni, ami hasznos. Az itteni boltokban csak 5-600 forintos gagyik vannak.
2015. febr. 26. 09:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg az elemes is ló lehet?
2015. febr. 26. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elemes szív valamennyit, de nem úgy, mint a porszívós. Én utazáskor szoktam használni. Bölcsibe megfelel szerintem.
2015. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] Ez szerintem jó, én nyaraláskor, vagy ha nem itthon aludtunk, vittem mindig magammal, mert jól kiszívta a kislányom orrát, bár nincs olyan jó, mint a porszívós. Egy próbát megér, nem olyan eget rengető az ára.
2015. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, gyógyszertárban lehet kapni normális kézi orrszívót.

Ilyen:

[link]

2015. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ez sajnos semmit nem ér. :(
2015. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Pesztonka elektromos van, bevált (már második gyereknél is), kicsi, elemmel is működik és viszonylag halk.
2015. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,ezt "hordozzuk": [link]

Magyar,és orvostechnikai eszköz.Szerintem jó!

2015. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!