Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan nezz ki napi programotok?

Hogyan nezz ki napi programotok?

Figyelt kérdés
Gondolok olyan anyukakra akik nem mentek vissza dolgozni 2 eves utan. Egesznap picurral vagytok otthon.
2016. ápr. 4. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én visszamentem, de aztán a férjemet messzire szólította a munkája, mi vele mentünk, így volt kb fél év, amíg én sem dolgoztam, és az akkor 3 éves lányom sem járt oviba.

Elég egyhangú életünk volt. :( Reggel kelés, reggeli, a nagyot elvittük az iskolába, utána vásárlás, főzés, a kicsi addig elvolt, utána igyekeztem valami hasznossal lekötni, pl közös rajzolás, gyurmázás, mesélés. Fél 12-kor ebéd, délben alvás, így jó eséllyel nem kellett keltenem fél 3-kor, amikor indultunk a nagyért. Suli után jó időben játszótér, de mivel itt télen nagyon korán sötétedik és folyton esik az eső, ezt általában kihagytuk. Otthon egy kis mesenézés, aztán közös program, táncolni pl nagyon szeretnek, közben vmikor hazaesett a férjem, vacsi, fürdés, alvás. Fél 9-kor oltunk lámpát, de a kicsi nagyon nehezen alszik el.

Most már jobb, jár ő is oviba, én dolgozom, az idő is szebb, sokat vagyunk a szabadban. És abban is biztos vagyok, hogy ha otthon maradunk, egész más lett volna. Amikor a nagyobbik volt ennyi idős, gyeden voltam a kicsivel, és egész nap bandáztunk.

2016. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a "néz" és a "nézz" nem felcserélhető egymással?
2016. ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!