Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveheti a gyereket a gyámügy,...

Elveheti a gyereket a gyámügy, ha webkamerás erotikus munkát vállalok, persze csak kényszerből?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve nem találok munkát a környezetemben,pedig állandóan keresem.Szeretnék dolgozni,de eddig hiába.Van egy 5 éves lányom és egyedül kell eltartanom,mert az apja lelépett.Egyenlőre a webkamerás video chat munkán kívül nem találtam mást.Nem lépek fizikai kontaktusba egy férfival sem,csak a webkamera előtt dolgozom.A kislány szépen van öltöztetve,jól táplált,tiszta,jár óvodába és rendezett körülmények között él.Nincs párom.Természetesen ezt a munkát akkor csinálom,amikor a gyerek óvodában van,vagy éjjel alszik,tehát nem látja.

Ha valaki felismerne és esetleg bejelentene a gyámügyön,elvehetik a gyereket?Csupán emiatt,mert "erkölcsbe ütköző" a munka?A rokonok segítenek kicsit anyagilag,de persze ez nem lenne elegendő.

Hangsúlyozom,keresem a munkát és amint találok abbahagynám!


2010. ápr. 5. 16:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Írj pár önéletrajzot és add be mindenhova amerre jársz ha épp nincs felvétel később ha lesz akkor jól jön ha bent van az önéletrajzod!
2010. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Igen,mindig beadom az életrajzomat mindenfelé,persze azért előfordult hogy el se fogadták,arra hivatkozva hogy úgysem fognak felvenni:S

Továbbra is beadom ahová csak tudom,a remény hal meg utoljára:)Aztán remélem sikerrel járok most már,hosszú ideje keresem a munkát.

2010. ápr. 5. 21:20
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

első voltam. a mi cégünknél én foglalkozom a beérkező álláspályázatokkal (bár nem vagyok HR-es). azt tudom neked javasolni, ha megfogadod, hogy:

- írásban adj be pályázatot "komolyabb" céghez, pl. multihoz. Egy multi nem olyan, mint a kisbolt a sarkon.

- ne kézzel, hanem számítógéppel írt önéletrajzot adj be

- az önéletrajzon legyen fénykép. Nem kell igazi képet rátenni, hanem elég egy képpel együtt kinyomtatni (olcsóbb, és ugyanolyan jó)

- az önéletrajznak nem kell túl hosszúnak lenni, de alapvető adatok nem maradhatnak le róla (e-mailcím, telefonszám (mobil), lakcím, korábbi munkahelyek a betöltött pozícióval, iskolai végzettség + ideje, helye), fizetési igény (de írd oda, hogy nettó vagy bruttó összeget írsz). A családi állapotot bele szokták írni, ha nyugodtabbnak érzed magad a gyermek feltüntetésekor, akkor a szóbeli meghallgatáskor nyugodtan elmondhatod, hogy a szüleid megoldják a gyermekfelügyeletet. Mivel egyedülálló anya vagy, célszerű tájékozódnod a műszakokról, és erre utalni is az önéletrajzodban, hogy mit tudsz vállalni.

- az önéletrajzhoz szokás motivációs levelet is írni, de hogy ne tűnjön ilyen félelmetesnek, hívjuk kísérőlevélnek. Ha például e-mailben nyújtasz be egy álláspályázatot, akkor ugye, csatolmányban beteszed az önéletrajzot, az e-mailben pedig odaírod, hogy "Tisztelt XY, honlapjukon értesültem arról, hogy áruházukba pénztárost keresnek. 10 éves kereskedői és pénztárosi tapasztalattal rendelkezem, ezért csatoltan küldöm az önéletrajzomat. Kérem, hogy amennyiben a pályázatom felkeltette az érdeklődésüket, szíveskedjenek időpontot biztosítani egy személyes találkozóra. Üdvözlettel: KissJolán" És akkor a levél végén megint odaírod az elérhetőségeidet.

Amit sokan elrontanak, hogy nem írják oda, milyen állást szeretnének megpályázni (pl. pénztáros, biztonsági őr vagy vezérigazgató). Tehát ez mindenképpen legyen ott.

Legjobb, ha a neten is rákeresel ezekre a multikra. A multik munkarendje kemény, de ők bejelentik teljes fizetésre a dolgozóikat, és vannak természetbeni juttatásaik is. Ha meg már van állásod, könnyebben találsz másik munkát, ha mégsem jön be a dolog.

Az e-mailes munkahelykeresés ráadásul sokkal olcsóbb, mint a postai, és a cégek is jobban szeretik. Az e-mail tárgyába is oda kell írni, hogy álláspályázat pénztárosi pozícióra. Lássák, hogy talpraesett, értelmes vagy.

2010. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a körültekintő és részletes tanácsot,amit adtál!Megfogadom,ezentúl mindig eszerint írom és küldöm az életrajzaimat.Lehet újragyártom az összeset.

Holnap amint időm engedi egyből átnézem az összes netes hirdetést,állásajánlatot,hátha vannak újak és már küldöm is e-mailben az életrajzomat.Természetesen személyesen is a tippek szerint fogok eljárni.Köszönöm.

2010. ápr. 5. 21:34
 25/26 anonim ***** válasza:
Álláskereső portálokon nézz szét,ott vannak minták önéletrajzra.
2010. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetném,hogy sikerült e webkamos állást keresned és bevált e?

2011. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!