Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elveheti a gyereket a gyámügy,...

Elveheti a gyereket a gyámügy, ha webkamerás erotikus munkát vállalok, persze csak kényszerből?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve nem találok munkát a környezetemben,pedig állandóan keresem.Szeretnék dolgozni,de eddig hiába.Van egy 5 éves lányom és egyedül kell eltartanom,mert az apja lelépett.Egyenlőre a webkamerás video chat munkán kívül nem találtam mást.Nem lépek fizikai kontaktusba egy férfival sem,csak a webkamera előtt dolgozom.A kislány szépen van öltöztetve,jól táplált,tiszta,jár óvodába és rendezett körülmények között él.Nincs párom.Természetesen ezt a munkát akkor csinálom,amikor a gyerek óvodában van,vagy éjjel alszik,tehát nem látja.

Ha valaki felismerne és esetleg bejelentene a gyámügyön,elvehetik a gyereket?Csupán emiatt,mert "erkölcsbe ütköző" a munka?A rokonok segítenek kicsit anyagilag,de persze ez nem lenne elegendő.

Hangsúlyozom,keresem a munkát és amint találok abbahagynám!


2010. ápr. 5. 16:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád,és hol laksz?
2010. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Fejér megyében élek egy faluban és bolti eladó a szakmám.Se helyben,se a környéken (pl városban)nem vesznek fel,elhelyezkedni nem tudtam.
2010. ápr. 5. 19:38
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak ajánlani tudom a Tescot,spart,interspart ide mindig keresnek embereket,nem sok pénz de legalább ezt nem kell szégyeld!

Amúgy ha a kamerás melót választod akkor nagyon becsüllek mert bármi áron elakarod tartani a gyereked! Jól álcázd magad!

2010. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Igen,az igaz hogy a sparba,tesco-ba és efféle nagyáruházakba szoktak keresni eladókat.Nemrég kérdeztem őket,most épp nincs felvétel,de folyamatosan próbálgatni fogom,hátha végre összejön valami.Szeretnék becsületesen dolgozni:)

Köszönöm a tippeket és a bíztatást!

2010. ápr. 5. 20:00
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd csak,próbáld meg,hátha :-)

[link]

[link]

de ha van közeletekben nagyváros és benne bevásárlóközpont,érdemes elmenni és körbenézni.

Ja,és Cba és Reál boltban is érdeklődhetsz.

Egy probléma lehet,hogy valószínű nem mindig 8-4-ig van a munkaidő.

2010. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket,ezeket még nem próbáltam,úgyhogy élek is a lehetőséggel:)

Mindenhová bemegyek a környékemen,ahová csak lehetséges,próba szerencse:)Igen,lehet hogy csak két műszakban alkalmaznának,de végül is lenne aki vigyázni tudna a lányomra,úgyhogy meg tudnám oldani.

Még egyszer köszönöm hogy segítettél:)

2010. ápr. 5. 20:29
 17/26 anonim ***** válasza:

Nincs mit,de azért,ha sikerült valahova elhelyzkedni,írd meg.

Bevásárlóközpontba,tényleg érdemes elnézni,én úgy veszem észre,hogy csak kiragasztják az üzletre,hogy felvesznek eladót.Igaz,hogy nem keresnek sokat,de az is valami.Ilyen helyen sokszor úgy dolgoznak,hogy 12 óra,de 3 v. 4 nap egy héten.

2010. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Oké,majd megírom ha lesz valami:)

Amikor időm engedi körbe szoktam járni a környező és kicsit távolabbi üzleteket,majd csak bejön valami.Bármit megteszek az ügy érdekében,nem riadok vissza az egynél több műszaktól sem:)A lényeg hogy megéljünk.

Üdv

2010. ápr. 5. 20:41
 19/26 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem,hogy melyik nagyvároshoz közeli vagy?
2010. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Dunaújváros kb 35 km-re van tőlem.Ott is van tesco,spar,ilyenek,amit időnként le szoktam ellenőrizni,hogy van-e felvétel.A saját falumban abszolút senkit nem vesznek fel,még Dunaföldváron is szoktam próbálkozni pl. Aldi-ban.
2010. ápr. 5. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!