Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Legyen-e tesó vagy maradjon...

Legyen-e tesó vagy maradjon egyke?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek úgy, hogy vállaltok még egy babát? Vagy miért maradt egyke?

2016. ápr. 5. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

3 éves a fiam, nem lesz testvére.

Mert így vagyunk kerek család, és nem vágyunk több gyerekre. Imádjuk a fiunkat, és így boldog az életünk.

2016. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Úgy gondolom, hogy az anyagi és az érzelmi lehetőségeim egy gyerek felnevelesehez megfelelőek
2016. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Egyke marad a gyerekünk. Kettőnek nem látjuk a jövőjét biztosítottnak, a lakásunkban sem maradna nappali, a férjem nem fiatal már, és nekem új állást kell keresnem GYED után, így én is kicsúsznék az időből a korom miatt. Ja, és a terhességem egy rémálom volt, soha többé:)


De ezek csak okok, amik alátámasztják a döntést, de egyébként sem akarunk kettőt, eggyel mi jól elvagyunk, teljes az életünk, és nem különösen nehéz, hanem jó.:)

2016. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Mi mindig 2 gyereket akartunk.

De rettentöen jól döntöttünk, mindegyik lány és kevesebb mint 2 év van köztük.

Annyira jó, hogy akár órákat is eljátszanak együtt, hogy nem kell azon agyalnom, melyik szomszéd gyerek jöjjön játszani, mert együtt szuperül eljátszanak.

A nagy mindig segít a kicsinek, soha nem unatkoznak.


Hátrányt egy kicsit sem látok. Az elsö fél év volt nehéz mikor a kicsi megszületett, de aztán bele rázodunk, és ez így jó.

Habár nekünk nincsen nagymama vagy bárki akinek a gyerkeket lepasszoljuk.


Ha csak egy lenne, akkor állandóan rajtam lógna az az egy, hogy Anyaaaaa játszol velem?????????

2016. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerettünk volna másodikat, de sajnos nem jött össze, és most már kifutottunk az időből. Meddőségi kezelést egészségügyi okok miatt nem ajánlottak.
2016. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk egyértelmű volt mindig is hogy szeretnénk testvért. Én egyke vagyok és mindig nagyon egyedül éreztem magam gyerekkoromban, mivel unokatesók se voltak a közelben sehol, így mindent csak anyukámmal tudtam csinálni.

Most két lányunk van nagyon jól el vannak együtt, szeretik egymást.

2016. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3 eves a lanyunk, mindig 2-3 gyereket akartunk, igy az nem volt kerdes, hogy legyen testvére, a házunk megfelelő, elférnek. Anyagi helyzetünk stabil, es remelem ha jovo heten megszületik a kisteso, akkor azt érezzük, hogy kerek a család. Hanem akkor lehet lesz meg egy gyerkocunk
2016. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Én testvérre szavazok. Nem tudom elképzelni az egykés családokat úgy, hogy mi azok legyünk, úgy létezzünk:)


Sokkal boldogabbak az ünnepeink 3 gyerekkel. Sokkal jobb így, nekik is, nekünk is, a családnak is.

2016. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Mi hármat szeretnénk. Kettő már megvan kevesebb, mint 2 év különbséggel. Reméljük, hogy a harmadik is hasonló korkülönbséggel születik.
2016. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Én és a párom is a kezdetektől fogva 3 gyerkőcöt szeretnénk.Igaz meg csak az elsőt várom :) de szerintem kitartunk a 3 mellett.Teljesen átlagos minkettőnk keresete, de nagy családban nőttünk fel és úgy érezzük, hogy majd a mi családunk is 3 gyermekkel lehet teljes. Egyébként én úgy gondolom, hogy jó az ha van a gyereknek legalább egy testvére, mert ha már a szülők nem lesznek számíthatnak egymásra.Nekem 2 húgom van és ha kell anyatigrisként védem őket, ha bajuk van rögtön engem hívnak, sok közös programot csinálunk.Örülök, hogy vannak nekem!!!:)
2016. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!