Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te segítenél a fiadnak kibújni...

Te segítenél a fiadnak kibújni a gyt fizetési kötelezettség alol, ha kihasznált egy nőt és kisbabával otthagyta?

Figyelt kérdés
Nem tudom meg lehet e ezt érteni amugy egy rendes korrekt nő esetében.valamint azt hogy fia kérésére az unokájára se kíváncsi..
2016. ápr. 6. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nem. attól még, hogy a fiam egy ilyen szánalmas alak lett, az unokám még az unokám marad. de nagyon fája a fiam viselkedése, hogy még ennyire se képes a gyerekéért, és elgondolkoznék, hogy hol rontottam el.
2016. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Tehát nem elég, hogy kihasznált egy nőt és felcsinálta, még ott is hagyta őket..ráadásul engem is arra kérne, hogy ne tartsam velük a kapcsolatot.

Egyrészt megkérdezném magamtól, hogy hol rontottam el, másrészt nem, eszembe se jutna segíteni ebben.


Mert még ha a nő használta volna ki, vagy valami..de még csak ez se.


A fiad szimplán egy görény, én biztos nem támogatnám ebben.

2016. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bar elkepzelesem sincs, h lehet ez alol kibujni... Nem ismerte el az apasagot? Te az anya vagy v az anya egy baratnoje?
2016. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem.

Viszont felköpnék, es aláállnék, hogy egy ilyen undorító embert sikerült nevelni a fiamból...


Nem érdekelne a fiam kérése, az unokámra kíváncsi lennék.

2016. ápr. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni, mi szól amellett,h ebben támogasd. Bennem fel sem merülne,h így megszívassam az unokámat.
2016. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem segítenék. De ismerős a sztori.

A vér szerinti "apám" anyja csinálta ezt. Felnőttként egyszer találkoztam vele, és beszélgettünk erről. Azt mondta, neki választania kellett, és a fiát választotta.

Én nem vesztettem semmit, hidd el. Ilyen emberekre nincs szükségem. És neked sincs.

Az ilyen nem apa és nem nagymama, és ne is legyen az.

2016. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, és meg is mondanám neki, hogy nem arra neveltem, hogy kibújjon a kötelezettsége alól.
2016. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Előbb rúgnám szét a sggét, amiért ekkora taplóságra készül, majd igenis kötelezném, hogy fizesse a gyt-t. Ha már gumit húzni derogált neki.


Az pedig, hogy kvázi ne láthassam az unokámat, mert őurasága úgy akarja... felejtős.

2016. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!