Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik ti mikor vettétek...

Kismamik ti mikor vettétek meg a kórházhoz szükséges dolgokat baba -mama számára?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Kicsit speckó eset vagyok, mert a bébinek semmit se kellett vinni, meg nekem is alig valamit, kellett viszont szinte mindent a férjemnek. (magánkórházban voltunk hárman)


Mi a dolgokat, amiket nem adtak a kórházban, a 34. héten vettük meg.

2016. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bella169 ***** válasza:

20. Hétre minden meg volt véve. Nen csak a kórházo cuccok.

32. Héten csomagoltam be a kórházi bőröndöt.

2016. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 28. héttől kb. apránként vettem meg a dolgokat, sokszor ha láttam, hogy valami akciós, megvettem, illetve ha olyan helyeken jártam, akkor elintéztem, pl. a hálóinget, Tena betétet, higiéniai cuccokat, stb.
2016. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első babànàl a 37. héten vettem meg magamnak, a baba pedig beelőzte a neki tervezett vàsàrlàst 1 nappal, úgyhogy a pàrom és egy baràtnőm mentek el megvenni a dolgokat és úgy hoztàk be.

A màsodiknál a 37. héten màr minden megvolt, erre a kiírt napon indítottàk a szülést! (Az első baba 38+5 naposan született)

2016. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35-36 hét körül mindkét terhességemnél.
2016. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mindent már félidőben elkezdtem beszerezni, de csak azért mert állandóan attól paráztam, hogy koraszülésem lesz. Most meg attól parázok h ne hordjam túl :D
2016. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló én is ettől tartok ☺
2016. ápr. 8. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami a babának kellett, azt a férjem vette meg, amikor megszületett. Csak pelus, popsikenőcs, törlőkendő, 2 textilpelenka kellett (az volt). Nekem meg mellszívó, bimbóvédő, betét, ezeket a 35. hét körül megvettem, a hazamenős babaruhával együtt.
2016. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek a 20. héten, az ultrahang után megvettem mindent, és be is csomagoltam.


A másodiknál még a szülés előtti napon is vásároltam, aztán este elkezdett folyni a magzatvíz, én még törölközővel a lábam között dobáltam a cuccokat a bőröndbe :D 38. héten szültem. Pedig vásárolni elkezdtem már két hónappal előtte.

2016. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!