Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan mint ha terhes lenne? (kép)

Olyan mint ha terhes lenne? (kép)

Figyelt kérdés

Így kép alapján van aki 100%-ra azt mondaná hogy terhes pocak?


[link]


2016. ápr. 9. 20:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szeretem az őszinteséget! Ami a szívesen az a szádon! 😊
2016. ápr. 9. 20:31
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Így ruha nélkül látszik, hogy terhes pocak, de szerintem ruhában nem megmondható. Van azért uszógumi rendesen, ez látszik a bugyi bevágása miatt, tehát ha az utcán latnalak akkor csak azt gondolnam, hogy husi vagy és hasra hízol. 1 hónap és egyértelmű lesz ruhában is. :)
2016. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Hát én még ennél nagyobb hassal is csak azt gondolnám h az háj. Elég sok felesleg van rajta
2016. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem elég egyértelműnek tűnik a terhesség, a pocakja alakjából.


Kérdező, megirod, hogy valóban terhes-e?:)

2016. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem erről nem lehet egyértelműen megállapítani. Akár lehet terhes pocak is, de van akinek kigömbölyödik így, főleg ha van rajta némi felesleg.
2016. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb kismama a terhességnek kb. a feléig úgy néz ki, mintha csak felszedett volna pár kilót, és marhára nem egyértelmű ránézésre, hogy babát vár. Úgyhogy ennyiből tényleg nehéz megmondani. Két gyereket szültem már, de simán elhiszem azt is, hogy csak úszógumi, meg azt is, hogy terhes poci.
2016. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szetintem meg nem lehet megmondani, hogy terhes pocak.

Nekem pl tejfehérje allergiám van, emiatt néha puffadok és úgy nézek ki, mintha terhes lennék, pedig nem vagyok az. Annyira ki tud akkor kerekedni.

A munkahelyemen is van olyan, aki azt hiszi babàt várok (ezt màstól hallottam vissza)

2016. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem mondanám biztosra, egyrészt mert nem tudom, hogy nézett ki korábban, vagyis mihez képest pocak. Másrészt látszik oldalt is egy rendes úszógumi, amiről nem tudni, hogy ott volt-e korábban. Magyarul hízhatott is így, meg pocak is lehet, mivel nem ismerjük az illetőt.
2016. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!