Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák? Van olyan közületek,...

Anyukák? Van olyan közületek, hogy nem akartatok gyereket, terhes letettek és változott mégis a véleményetek?

Figyelt kérdés

nekem már van 3 fiam.

Tesóm sokáig azt érezte egyáltalán nem akar gyereket,most már 50% igen.



2016. márc. 22. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik legjobb barátnőm volt így. Nem akart gyereket, de a férje nagyon erőltette már évek óta, és jócskán benne voltak már a korban is. Amikor ő is belement (de csak a férje kedvéért), első alkalommal teherbe esett, amitől jócskán el volt keseredve. Az egész terhesség alatt a nyűgöt látta a dologban, hogy mennyibe fog nekik kerülni a gyerek felnevelése, mennyire nem lesz semmire idejük a férjével, stb. Minket több másik barátnőmmel nagyon bántott ez a hozzáállás, de nem tudtuk meggyőzni, hogy örüljön a babának. Sajnáltuk is nagyon a picit... Szerencsére a szülés után minden megváltozott! A barátnőm imádja a kislányát, mindig róla beszél, nagyon boldog. Nagyon jól viseli gondját. A terhessége alatt már előre lebeszélte egy csomó emberrel, hogy azok majd vigyáznak a picire, míg ő a férjével elmegy vásárolni, moziba, de még egyszer sem fordult elő, hogy igénybe vette volna őket, mert mindig ő van a babával (most fél éves). Nemrégiben egy beszélgetés kapcsán felhoztuk neki, hogy lám, milyen jó, hogy így megváltozott, pedig nem akarta a babát. Teljesen felháborodott, hogy ő mindig is akarta, ki ne találjunk ilyen hülyeséget! Szóval annyira megváltoztak az érzései, hogy már önmaga előtt is tagadja, hogy így áll hozzá korábban.
2016. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Hasznos.
2016. márc. 22. 23:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Nála szerintem közre játszik a hitel is,benne van a tudatába és szerintem azért érez így ,hogy nem akar.Sok a hitel és, ha gyedre megy akkor már nehezen tudnák fizetni.Ezt már mondtam neki,mondta lehet ,hogy így van.
2016. márc. 22. 23:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő már 38,én 39 éves vagyok, a nagy fiam lassan 8 éves.Sok év van még hátra a hitelből,amúgy tervez ,hogy gyed alatt dolgozna egy és mást,így talán anyagilag már jobb lenne.
2016. márc. 22. 23:09
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval megértem őt.
2016. márc. 22. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Így én is megértem, de ha 38 éves, akkor rá kell szánnia magát a döntésre, mert hamarosan már késő lesz. Sokáig már nem várhat, hogy az anyagi helyzete jobbra forduljon...
2016. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen ,ezt is érzi,hogy ketyeg az óra.
2016. márc. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!