Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Agresszív lett a férjem mióta...

Agresszív lett a férjem mióta megszülettek a lányaink. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon szelíd és nyugodt ember volt, ezért is szerettem bele.4 éve vagyunk együtt soha nem volt ilyen mint az elmúlt egy hónapban. Próbáltam beszélni vele erre annyit mondott hogy túl sok történik és a meló helyén is sok a stressz és mivel én vagyok itt rajtam tölti ki.Ma pedig azt mondta hogy lelkileg elfáradt, ajánlottam menjen pihenni egyedül 1-2 napra vagy csak menjen inni a barátaival de ő sose volt eljaros inkább itthon ülős. Nem tudom mit tegyek, szeretem de félek hogy még üt egyszer bár szerinte nem tenné. Kezdek kiábrándulni belőle. viszont szeretnék segíteni neki, nem szeretném ha megromlana a házasságunk. Az ikrek 9 hónaposak, én 25 éves vagyok ő 29. kérlek segítsetek mit csináljak?

2016. ápr. 9. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

A türelmet az anyák is tanulják gyerek mellett.

A párodnak első körben az alvásidejét kellene hossabbítanua.

Az ütéssel az a baj hogy ez jelzi hogy totálisan nem tiszteli becsüli már a másikat innenstől már csak birtoklási vágy miatt nem engedi el a nőt ha az le akarna lépni.szóval lelkileg ő már befejezte a kapcsolatot. esetleg 3.fél is állhat a képben, akkor szoktak igy kufordulni magukbol.

Már csak az a kérdes hogy te mikor fogod belátni hogy nem működik tovább es nem azt keresni hogyan segithetnel neki lehet pont a segitsegeid vezettek ide. Talán tul alázatos vagy.

De hogy egy ferfi is idaig süllyedjen hogy megüt...a legaljasabb bűnözők is inkább palira veszik a nőt minthogy megüssék..

A testi fenyites altalaban tehetetlensegbol jön. Szoval lelépne de nem tud.


A nők meg mindig az esélyadás lehetőségeit keresik.


A te tűréshatárodtol függnek a továbbiak.

Habár ha az önbizalmad is jol roncsolja, annál nagyobb tűréshatárod lesz.


Én a gyermekek védelmét tartanám elsődlegesnek. Ha előttük mer balhézni kiadnám az útját.

2016. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ütötte meg.
2016. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!Természetesen nem a gyerekek előtt veszekszünk.Nem is hagynám,az alvásidejét kitolni már nem tudnám neki,mivel így is 8-9 órát alszik,egy rosszabb nap esetében 7 órát.Megütni nem ütött meg még,csak én tartok attól,hogy egyszer egy hevesebb kirohanása következtében sor kerül rá.(Bár mint írtam erről is beszéltem vele,ő azt mondta ezt soha nem tenné meg.)Harmadik fél nem hiszem hogy lenne,mert sosem túlórázik,sosem késik a munkahelyéről.Tudom,ha ez nem változik,akkor nem lesz más lehetőségem mint hogy elmenni,viszont a 4 év együttlét és az hogy szeretem ezek ellenére is,arra késztet,hogy próbáljam meg megjavítani a dolgot.Nyilván azt fogom mérlegelni a gyerekeknek mi a legjobb,de tényleg nem értem hogy miért változott ennyit olyan hirtelen.Próbálok beszélni vele,de ő csak azt mondogatja hogy mindig vádolom valamiért,és hogy fenyegetőzök hogy elmegyek a gyerekekkel.Mondtam neki,hogy ez nem fenyegetőzés,de nem bírom sokáig így,ilyenkor normális lesz 1-2 hétre , majd kezdi elölről ezeket a düh kitöréseit.(általában mindig apróságok miatt)

Nem hinném,hogy túl alázatos lennék,az hogy azt akarom,hogy boldog legyen,és rossz látni,hogy hirtelen ilyen lett,nem hiszem hogy azzá tenne,és igen segíteni szeretnék neki,mivel fáj ez az egész.(Hogy értetted,hogy pont ezzel rontottam el?)Azt hinném ha próbálok a kedvében járni akkor újra boldogabb lenne.Nehéz ügy ez bárhogyan is nézzük.

2016. ápr. 9. 23:09
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Alulrol számolva 7. so(nem tudom masolni)

Szokasos gyk -s elírassal megüt helyett meg üt

2016. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Szoval szerinte nem ütné meg mégegyszer.

Én igy hámoztam ki.

2016. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Ha ahogy irod szereted ennek ellenere is ezzel csak azt mondtad, hogy elfogadhato szamodra a magatartása..


De hátha mások írnak jobb ötleteket.

2016. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Elnézést,látom a kérdéseben rosszul írtam,telefon kijavította. :( Hozzászólásomba leírtam normálisan!
2016. ápr. 9. 23:16
 8/13 A kérdező kommentje:

Természetesen nem fogadható el a magatartása,ezért is segítenék neki helyrejönni.Valószínű (lehet naiv vagyok) túl sok lett neki a felelősség,a munkahelyi stressz,és mivel az ikrek nem könnyítik meg a dolgom, ő is segít a nevelésben(Bár ez így van rendjén).Szóval,amíg lehet küzdök azért,hogy kikerüljünk ebből az időszakból,nem gondolnám,hogy alapból nem szeret,és már nem akarja ezt az egészet,csak egyszerűen lehet hogy annyira mélyponton van,hogy így adja ki magából(düh kitörések).Ezen az állapoton lenne jó segítenem valahogy,úgy hogy jó legyen neki is és én se sérüljek a veszekedések során kimondott szavakból lelkileg.


Nagyon kusza ahogy írom,elnézést érte,de felzaklat az,hogy tehetetlennek érzem magam.

2016. ápr. 9. 23:23
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Amìg neki jó igy, addig valtoztatni sem fog.

A dühkitöreseivel elkepzelheto hogy pont megkönnyebbul, mert másra ragasztja...


(Bocsánat, de jol meg kéne veretni hogy legközelebb tudjon viselkedni. Én igy segitenék szegényen)

2016. ápr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

gyenge pu'apö's aki menekül a felelöség elől

adj neki citromfű teát, magnéziumot, halolajat

ha meg tovább hisztizik hát nem kötelező papás mamást játszani

fogod a kölyköket és leépsz vagy ha nem tudsz hát mindketten felnötök vagy ölitek egymást vagy meg tanultok ku'ban szenvedni

2016. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!