Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakelengye összeallítása...

Babakelengye összeallítása mit, mikor, mi az ami nagyon fontos, mi az ami már túlzás számotokra?

Figyelt kérdés
Új legyen vagy használt?
2016. ápr. 13. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

ami számunkra a leghasznosabb volt: mindkettőnknek optimális babakocsi (férjem fél m-rel magasabb nálam), légzésfigyelő, középen kapcsos bodyk, kiskesztyű az első napokra nagy köröm miatt, kapucnis kifogó


ami hülyeség volt: rékli, kocsicipő, bundazsák (nagyon meleg van, mióta megszületett), csak IKEA-s textilpelust kellett volna venni, a többiben csalódtunk


mi kaptunk ruhákat a barátainktól, így azok használtak voltak, de más dolgokat nem kaptunk, így azok meg újak

2016. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%

En új párti voltam és vagyok, de ez mindenkinek anyagi helyzet és hozzá állás kérdése.

Fontos volt nekem az angolpolya, kézi mellszivo, atfordithato tolokaru babakocsi. Nem tartottam szükségesnek a legzesfigyelot, a mérleget és nem volt cumisuvegunk, cumink se.

De mindenki más, ami nekem fontos, vagy jól bevalt dolog volt, másnak felesleges, amit meg én tartottam feleslegesnek, az másnak alap dolog.

2016. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!