Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell egy gyereket...

Miért kell egy gyereket havonta vinni az állatkertbe? Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ha megteheti az illető miért ne vigye havonta??

egy ismerősöm ott lakik a budapesti állatkert mellett...bérletes....odajárnak sétálni...szerintem elég menő :)

2016. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Kétlem hogy valaki télen szakadó hóban és fagyban órákat sétálgat :) Jó időben tavasszal és nyáron szerintem abszolút nem túlzás, kellemes és hasznos időtöltés az állatkertezés.


Miért zavar ez téged?

2016. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

ja, azt nem tudom hogy ilyenkor is járnak e vagy hogy egyáltalán nyitva van e...de nyáron sokat jártak.

de pl mi veszprémből származunk, és amikor ott összejön a család és a sok gyerek, szinte minden alkalommal elmegyünk a veszprémibe, igaz ez nem havonta történik, de két-három havonta biztos...én bevallom nincs rá keret hogy minden hónapban mennyünk illetve inkább úgy mondom, hogy annyi mindent lehet csinálni, hogy sajnálnám ha mindig oda mennénk.

2016. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Több értelme van, mint moziba menni.
2016. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapesten laknék én is sűrűn mennék. Valószínűleg nem havonta, de egy évben többször. Ha megteheti, hogy havonta menjen, akkor menjen. Téged miért zavar? Irigy vagy?
2016. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért, mert belefér a költségvetésbe és szeretnek oda menni. Ha nekünk közelebb lenne az állatkert (és végre kinyitnák, mert már rohadt régóta újítgatják fel), mi is sűrűn járnánk oda. Egyrészt mert a nagyfiam imádja az állatokat, másrészt mert én is szeretek ott lenni. Lehet, hogy az általad említett szülő is szereti ezt a programot.


Ennyi erővel miért járnak naponta játszótérre mások? Pedig a játékok ugyanazok, nem? Meg vannak, akik nyáron minden héten (akár többször is, vagy naponta) strandra mennek.

2016. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
a holnemvolt park csak 500 forint.tavasztól őszig hetente járunk.
2016. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túlzás, ha megteheti, miért ne? Csak nem irigykedünk?

Nekünk ingyen van az állatkert, mert a férjem a városházán dolgozik (nem BP), így biztos sokat fogunk majd menni a gyerekkel :) Aki majd irigykedni fog, az tehet egy szívességet!

2016. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem tartom túlzásnak, gondolom bérletük van és közel laknak, az állatkert meg végül is olyan mint egy nagy park, fákkal, és még érdekes állatokat is lehet figyelni közben, még játszóház is van, szerintem jó program annak a ki közel lakik.
2016. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha megtehetik, miért ne?

Nekünk mondjuk ingyen van, mert a párom állatgondozó, így mi sokszor hetente többször is megyünk. Haverkodunk az állatokkal, volt, hogy besegítettünk etetni, takarítani. Alig várjuk, hogy szezon legyen, és megnyisson a nagy állatkert.

2016. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!