Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem két hónapos...

Terhes lettem két hónapos kapcsolatomban. Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom jól fogadta. Még nem éltünk együtt,még nem volt egy stabil munkahelyem egyedül nem tudnám felnevelni a gyereket.A párom azt akarja,hogy költözünk össze,vele az anyagiak is megoldhatók. Ahol a párom él ott könnyebben tudnok majd munkát találni, ha vissza kell mennem dolgozni.Nem vagyunk fiatalok,örülök is a babának csak kicsit korainak érzem. Volt valaki közületek ilyen helyzetben?
2016. ápr. 13. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten örültök neki, akkor mi a kérdés?
2016. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá !!
2016. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi 3 hónapja voltunk együtt a párommal,amikor kiderült,hogy jön a baba.Mi sem voltunk tinik,34 évesek voltunk,ráadásul nekem volt már egy 13 éves fiam.Az is igaz,hogy vagy 15 éve ismertem a srácot,a bátyám egyik jó barátja.Ennek 9 éve,azóta 2 közös gyerekünk van,és nagyon nagyon jól megvagyunk.Szóval szerintem:mindent bele!
2016. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
MEgtartanám, de tanulnék és helyezkednék, hogy legyen munkahelyem és egyedül is el tudjam tartani, ha mégsem sikerül a kapcsolat.
2016. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sikeres gyerek projekt nem azon múlik, hogy mióta van együtt a pár.

Olyan pár is van, akik 10 éve együtt vannak, miután gyereket vállalnak, és aztán a gyerek után meg szétmennek.


Garancia soha semmire nincs, viszont ha szeretitek egymást, és dolgoztok a kapcsolatokon, akkor lehettek boldogok!

2016. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
mi a párommal 4 honap utan tudtuk meg hogy terhes vagyok de elötte mar osszekoltoztunk.. ma vagyok a 35 hetben es nagyon varjuk mar
2016. ápr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerencsés vagy elég jól fogadta es ha mar az elején így áll hozza nem lehet gond

:) nekünk 9honap után csúszott be szinten nagy orom volt pedig meg 2 evet várhatott van de mar boldogság h megis jött!!!

2016. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
tartsd meg ha az apai támogat titeket meg találsz munkát is
2016. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Noveremnek 2honap mulva csuszott be a gyerek.. ez 7 eve volt azota van meg egy 3eves fiuk.. boldogok :) ha ugy erzed ez a ferfi megerdemli hogy szulj neki egy babat, es boldog is leszel mellette akkor hajra!! :)
2016. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!