Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha azt gyanítanád,...

Mit tennél, ha azt gyanítanád, hogy a férjed, akivel közös gyermekeitek vannak, kettős életet él, vagyis van egy másik családja?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 18:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
És miből gyanítod ezt?
2016. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem egyszerű kérdés,az biztos.Én elég elfogadó,megértő nő vagyok.A 3. házasságomban élek,van 2 jözös gyerekünk,plusz egy "bónusz" gyerek,aki az én első házasságomból született-az előző kettőt én borítottam,mert máshogy képzeletem az együttélésünket-,szerintem ÉN elboldogulnék a dologgal.Lennének feltételeim:se a gyerekek,se én ne érezzem meg se anyagilag,se érzelmileg,se sehogy.Tudom,ez szinte kivitelezhetetlen,de egyből nem borítanék semmit.Az is igaz,hogy számomra egy megcsalás sem a világ vége(írom ezt úgy,hogy én soha nem tettem meg egyik partneremmel sem,és velem se tették meg,de 1x volt egy olyan kapcsolatom,amely nyitott volt(és jól működött)).
2016. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jövőnk, ha bebizonyosodik, hogy igaz. Gyanítom? Miből? Azonnal megtudnám az igazat és lépnék!
2016. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, de nem is elméleti a kérdés. Nincs bizonyíték, de komoly jelek utalnak rá. Pl. Kihagyott hétvégék, mindennapos késő esti hazamenetel, állanó problémázás a pénzügyeken, pedig mindketten jól keresnek, nem hiányzik semmi, mégis a férfi újabban smucig. Mintha máshová menne el a pénz. Olyan megjegyzések kisbabákkal kapcsolatban, amikről egy férfinak csak tapasztalatból lehet tudomása, mert ilyet nem jegyez meg senki. Most ennyi jut eszembe, de az illető többet is mondott.

Mit tennétek? Szereznétek bizonyítékot, vagy játszanátok a hülyét? Ő biztos benne, a férje tagad, és támadóvá válik, ha szóba hozza bármilyen módon.

2016. ápr. 13. 18:35
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ő biztos benne, a férje tagad, és támadóvá válik, ha szóba hozza bármilyen módon."


Miért, ha nem lenne igaz, akkor nem ugyanígy reagálna? Ez mitől bizonyíték? Én is ideges és támadó lennék, ha valaki folyamatosan ilyennel gyanúsítgatna.

A leírtak nem igazán állják meg a helyüket. Ha van közös gyerek, akkor ott a tapasztalat a kisbabákkal, vagy egyszerűen a munkahelyén került szóba.

A pénz meg elmehet akár szerencsejátékra/alkoholra is, ami a kimaradásokat is megmagyarázná.

2016. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt lapokkal játszanék, bankszámlakivonatok és párterápia (ha nem igaz akkor sem ér szrt se egy ilyen kapcsolat, mert aki ilyet gondol a másikról ok nélkül, az nem normális). Ha meg igaz, akkor legalább kiderül. A hazugság előbb-utóbb kiderül.
2016. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Jó, értő olvadás nulla. Azt írtam pont, hogy nincs bizonyíték, de komoly jelek utalnak rá. Kérdés: szereznél-e bizonyítékot, vagy hallgatnál?

Tehát nincs, azért kell szerezni, érted? Csak gyanú van.

Előbb olvasni, aztán kötekedni legközelebb.

2016. ápr. 13. 18:42
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nem viszonzom a bunkó stílust.

Nem, nem szereznék bizonyítékokat. Ha egyáltalán ilyen gyanú komolyan felmerül valakiben, akkor ott felesleges bizonyítékok után kutatni, mert a kapcsolat már kuka. Tehát a bizonyítékok keresése helyett elválnék.

2016. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előzőnek, én sem keresnék bizonyítékot. Teljesen mindegy. Elhiszem róla, hoyg ilyen mértékű csalásra képes, akkor egy szemétládának tartom. Ilyenkor a tények lényegtelenek.


Az pedig, aki ezt el tudja fogadni nem bevállalós, megértő vagy ilyesmi, hanem hülye.

2016. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

6. Egyetértek. De én gyanítom, hogy igaza van sajnos.

Ismerve a férfit, voltak nőügyei, de soha alkohol, szerencsejáték nem volt. Külön számlán vannak, nincs hozzáférése. A gyerekekkel kapcsolatban, már régebben voltak kicsik, és ezeket akkor sem tudta.

De most nem is az a lényeg, hogy miből gondolja a feleség, csak az, hogy erősen gyanakszik. Nem ismeritek őket, mindenre lehet felhozni valami okot, amiről gondolkodhatnánk, de így nincs értelme, ezen különben is túl vagyunk a nővéremmel. Tudom, hogy jó szándékkal írjatok, én is megpróbáltam.

Tehát ha bármiből gyanítod, mi a következő lépés?

2016. ápr. 13. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!