Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha azt gyanítanád,...

Mit tennél, ha azt gyanítanád, hogy a férjed, akivel közös gyermekeitek vannak, kettős életet él, vagyis van egy másik családja?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 18:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

El sem olvastam az összes választ, csak feltűnt, hogy sorra írják, hogy ha már gyanú van, akkor eleve rossz a kapcsolat, és nincs bizalom, stb. stb. Ti éltetek már át ilyet? Mert ezek baromi jól hangzó dolgok, de ez baromság.


Nos, én éltem ilyet át. A legszilárdabb embernek hittem a férjem, mert 12 éve ismertem, és nagyon erkölcsös ember volt, és nagyon jól hozta a szent figurát. Soha nem nyomoztam, nem vagyok féltékeny típus. Aztán valami megváltozott, és részemről onnantól volt gyanús a dolog, amikortól barátnője volt. Nem volt ok, nem volt lebukás, semmi más, csak gyanú, megérzés. Amit a józan ész elnyomott, mert azt mondtam, hogy kizárt, ő nem ilyen ember. Nos, ilyen volt, és az első perctől megéreztem, akaratomon kívül.

2016. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, végre valaki. Bár sajnálom, ami veled történt. De így érted a helyzetet.
2016. ápr. 13. 21:19
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem válnék azonnal, eszembe sem jutna. Nekem szükségem lenne arra, hogy megbizonyosodjam. A módját nem tudom, a magánnyomozósdi picit túlzásnak tűnik, de szeretném biztosra tudni. Szerintem a házasság nem az az intézmény, amiből csakúgy kiugrunk, ha úgy érezzük, hogy rezeg a léc. Egy labilissá vált házasság még helyrehozható, a hibák kijavíthatóak, úgy gondolom, emberek vagyunk hibázási lehetőséggel, mindenkinek jár egy második esély.

A nővéred helyében én azon is elgondolkodnék, hogy mindig kettőn áll a vásár. Próbálja kideríteni az igazat! És gondolja végig a saját felelősségét is!

2016. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

21-es vagyok.

Látom meg is kaptam méltó büntetésem, le lettem pontozva. :) Sebaj.


Kérdező, én azóta mindig azt mondom, hogy egy kapcsolatban annyira ismerjük egymást, minden rezdülését a másiknak, hogy ha valami gyökeresen megváltozik, legyen az bizalom, vagy csak a gondolataink, akkor annak oka van. Nem feltétlenül egy szerető, de valami ok van. Én is utólag tudtam meg, hogy az első pillanattól éreztem, amikor sorra derültek ki a dolgok. Nyomoznom pedig nem kellett, mert bár egy idő után szinte biztos voltam benne, olyan élethelyzet volt, ahol kivártam. Előbb-utóbb lebuknak, mindig. Nálunk is ez történt, és én aznap be is fejeztem a kapcsolatot.

2016. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is mindig mindenki lebukik.
2016. ápr. 14. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!