Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha azt gyanítanád,...

Mit tennél, ha azt gyanítanád, hogy a férjed, akivel közös gyermekeitek vannak, kettős életet él, vagyis van egy másik családja?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 18:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Tehát ilyen esetben csak a sértettségetek számít, mindenképp válás, mert nincs bizalom. Akkor is ha gyerekek imádják az apjukat és ő sem válna? Komolyan érdekel, mert mindenki nagyon könnyen mondja minden kérdésnél, ahol a férfi valamit elkövet, hogy azonnal elválna, de azért nem minden fekete-fehér. Szerintem ez egy megbocsáthatatlan dolog, olyan árulás, amit az ember nehezen tud feldolgozni. Meg akarnád tudni az igazat, vagy azonnal elválnál, tényleg?


A bunkó stílusról meg ne nyissunk vitát. Én nem kötekedni járok az oldalra.

2016. ápr. 13. 19:01
 12/25 anonim ***** válasza:

Ha ilyen megfordulna a fejemben, az a bizalom teljes hiányát jelentené, így bizonyíték se kellene, beadnam a valopert.


Amúgy lehet megbízni magánnyomozót ilyen feladattal. De inkább az a kérdés, hogy mit tesz, ha még lesz az eredmény. Tegyük fel, kiderul hogy van másik család. Be adja a valopert? Vagy őrjöngő egy kicsit, aztán élik tovább az életüket? Vagy mit csinál, ha a férfi mondja azt hogy oké, akkor váljunk el? És mi van, ha az derül ki, hogy nincs másik család? Oda áll a férj elé és közli, hogy hé drágám, magánnyomozót küldtem rád, mert azt hittem kettős életet élsz, de kiderul hogy mégse? Én a pasi helyében még aznap be adnám a valopert.

2016. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ez egy párkapcsolat. A gyerekeknek apjuk marad akkor is, ha nem ott lakik velünk. ÉS igen, mondom, mert elváltam, amikor a férjem csajozni kezdett. Egy PÁRkapcsolatban KETTEN vannak. A gyerekekre kenni a sunyi gyávaságot a legnagyobb szemétség a világon!
2016. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A gyerekek az apjukat akkor is imádhatják, ha korlátlan láthatás van. A leírásod alapján így is keveset van otthon, a gyerekek szempontjából nem sok változna.


A párkapcsolat viszont krízisben van, ha komolyan felmerült ez a nővéred fejében. Ha a bizalom nincs meg, akkor igen, válni kell. Mert a jelenlegi állapot egyikőjüknek sem jó. Az őszinteséget, nyitottságot pedig magánnyomozóval nem lehet visszahozni a kapcsolatba. Ha kiderülne, hogy téved, akkor a bizalmatlansága ölné meg a kapcsoaltot. Ha nem téved, akkor a pasi hazugsága. Ergo a kapcsolat minden kimenetel esetén halott.

2016. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Akkor nyilván nem az a cél, hogy a pasi elé álljon, hanem, hogy ő maga nyugodjon meg. Mert az ember hajlamos butaságokat gondolni akkor is, ha nincs rá oka. Hát még ha van előzménye, de most mégsem ez az oka, akkor nem gondolom, hogy rossz ember attól, hogy meg akar bizonyosodni.

Ha meg kiderül, megvan az oka a válásra, hiába nem akar a férfi. Nem ismerem a válópereket, de biztosan számítana valamit. Vagy szerintetek nem?

Rögtön elválnátok, akkor is ha megvan az esély még ha kevés is, hogy téved?

Én a bizonyítékra szavaztam, de ő még bizonytalan. Válni semmiképp addig nem akar. Szerintem fél, hogy megtudja az igazat.

2016. ápr. 13. 19:14
 16/25 anonim ***** válasza:

Váláshoz nem kell a másik fél beleegyezése. Ha valaki válást kezdeményez, akkor azt a házaspárt elválasztják. Ez a jogi része.


Hogy a nővéred pontosan mit szeretne vagy mit nem, azt nem tudjuk.

2016. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is ennek mindenképp annyi.

A gyerekek szempontjából meg tényleg mindegy, mert sosincs otthon. Egyébként ezt mondta a nővérem is, nem akarja rájuk hárítani, csak komoly döntés előtt áll, és nem lát még tisztán. Ő jó ember, a legkevésbé gyáva. Csak jól akar dönteni.

2016. ápr. 13. 19:18
 18/25 anonim ***** válasza:
22%
Sosem értettem, minek ilyen esetben bizonyíték. Ha megrendul a bizalmam, akkor marhára mindegy, hogy ő csinált e valamit, vagy sem. Én nem bízom benne. Ha nem bízom benne, nem akarok vele lenni. Ilyen egyszerű. Ha úgy érezném, hogy többen vagyunk, akkor kilepnek a kapcsolatból, akkor is, ha az derülnek ki, hogy nincs senkije.
2016. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Én nem, mert nem tartom magam tévedhetetlennek. Ő sem. És ha tévedsz, elválsz, mert benéztél valamit, amitől megrendült a bizalmad?

Köszi a válaszokat mindenkinek.

2016. ápr. 13. 19:34
 20/25 anonim ***** válasza:

Megpróbálnám visszahódítani a férjem.

És elgondolkoznék, hogy mi vitt minket odáig, hogy másfelé kellett kacsintania, mert az akkor az én hibám is.

2016. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!