Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kedves Anyukák/Apukák, akik...

Kedves Anyukák/Apukák, akik egyedül maradtatok! Hogy viselté a gyermekeitek a különválást a másik szülőtől? Főleg 1 és 2,5 körüli gyerekekre vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányom 15 hónapos volt, amikor a férjem elköltözött tőlünk. A első 1 hónapban sokszor kereste az apját. Utána eljutott oda, hogy ha jön az apja, az első 20 percben a közelébe sem megy. Aztán minden oké. De már nem keresi annyit, vagy ha igen, akkor nem sírva, mint az elején. Eleinte nagyon sokszor sírt, hogy mikor jön apa, meg miért nincs itt. Most 22 hónapos.
2012. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 2 év körül voltam amikor a szüleim annó elváltak.Nem is emlékszem rá,szóval szerintem most jobb,mintha nagyobbak.Én csak arra emlékszem,hogy "nincs" Apám.
2013. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 1 éves voltam mikor elváltak a szüleim, utána nagyon ritkán találkoztam apukámmal (kb.2-3-4 havonta egyszer).

Mivel ilyen kicsi voltam nem emlékszem semmire és egyáltalán nem viselt meg, hogy elváltak, nekem az volt természetes, hogy csak anyukám és a nagyszüleim vannak. Apukámtól még "idegenkedtem" is ha jött, mivel olyan ritkán találkoztunk.

2013. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez jó, hogy nem emlékeztek rá, de valószínűleg arra sem emlékeztek, hogy akkor hogy viseltétek az elválást. Én is 3 éves voltam, mikor elváltak anyáék, nem emlékszem már arra, hogy milyen olt, mikor együtt laktunk mindannyian, de így arra sem emlékszem, hogy min mentem keresztül.
2013. jan. 4. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Így van. Oké, hogy ennyi év távlatából nem emlékeztek rá, de akkor és ott valószínűleg megviselt titeket. Nyilván ez anyukának nehezebb, mert ő nem felejti el. Én sosem fogom elfelejteni, amikor a 22 hónapos lányom egyik nap közölte, hogy neki nincs apukája. Van, látogatja, de ő ezt így éli meg. Az én szívem meg majd' megszakad. Ő elfelejti, de most rossz neki.
2013. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!