Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás lakásért? Van...

Gyerekvállalás lakásért? Van értelme?

Figyelt kérdés
Ez a célja a Csok-nak, az is vállaljon gyereket aki nem akar gyereket. Én sem akarok, de amit ennél jobban nem akarok azaz utcára kerülés, ha csokot kapnék akkor tudnék venni egy lakást hitelre. Lenne egy biztos hely ahol élhetek. De ehhez 2 gyereket kell szülnöm akiket viszont nem akarok. Most mi a megoldás? Arra kéne tekintettel lennem hogy a 2 gyerekemnek nem lenne jó élete? Vagy jobban számít az hogy nekem lehessen jó életem?
2016. ápr. 15. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk dolgozz?
2016. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
NINCS
2016. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha dolgouol van rendes bejelentett állásod akkor kapsz hitelt gyerek nélkül is ám! Nem kellene ezért gyereket vállanod!
2016. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A hitelt a párom venné fel, ő dolgozik, de nincs semmi megtakarított pénzünk és esély sem hogy valaha legyen. Én nem tudok dolgozni, ezért kb minden nap attól rettegek hogy mi lesz holnap, mi lesz ha kiraknak az albérletből, stb. Hibásnak érzem magam mert nem tudok tenni semmit ez ellen... ja de, gyereket tudok szülni. Azzal meglenne az alap a lakáshoz. De tényleg nem érzem ezt helyes dolognak, nem szeretem a gyerekeket, illetve félek is tőlük.
2016. ápr. 15. 13:52
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt nem lenne szabad senkinek sem gyereket vállalnia!


Gyereket nem azért vállalok, hogy nagyobb, szebb lakásom legyen, hanem azért mert úgy érzem, hogy úgy még teljesebb lenne az életem.

2016. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

te valamit nagyon félreértettél. egyébként se kapnátok meg 2 gyerek után a hitelt, mivel ahhoz mindkettőtöknek dolgoznia kell, nálad ez ugye nem teljesül.


és hát fordítva van a csok. nem az ingyenélők kedvéért van, hogy még több megélhetési gyerekvállaló legyen, hanem a gyerekesek támogatja, hogy számukra megfelelő lakáshoz jussanak

2016. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
99%

Egy másik ember életéről beszélsz. Nem kismacskáról, és nem kölcsön bicikliről. Egy életre elköteleződik az, aki gyereket vállal. Nagyon-nagyon fontos dolog ez. Nem lakásért, és nem pénzért! Szeretetből és vágyból vállaljon valaki gyereket! Ő egy igazi ember! Nem játék!

Ha pedig nem stabil a megélhetésed, akkor tanulj, képezd magad, dolgozz háromszor annyit és javíts a körülményeiden! Ha már hitelt vesztek fel, ne lakásra, hanem tanulásra, és akkor esélyed is van, hogy előbb-utóbb jobban keress. A gyerekek nem csak pénzt hoznak, de sok tízszeresébe kerülnek, mint amit a CSOK miatt kaptok. Lesz egy szép lakásotok, és két gyereketek, akik milliókba kerülnek, mire felnőnek. Akkor szimplán anyagilag nézve sem éri meg. Olyasmibe fektess be, ami később vissza is jön, ha csak a pénz számít: tanulás, jó munkahely, az visszahozza az árát! Gyereket vállalni nem éri meg ha anyagilag nézzük. Mást meg nem értékelnél belőle, mert nem szereted őket.

2016. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Tanulni? Szakmát szerezni? Dolgozni, akár két állásban? Nem csak másnak szabad ám, hanem neked is.

De ne, te ne szülj. Inkább a fentebb felsoroltakat gyakorold bőszen.

2016. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem tudsz dolgozni?


Nagymamám súlyos down-kóros öccse végig dolgozta az életét (képességeinek megfelelően). Szóval, mi is a kifogásod a munka ellen?

2016. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Miértt nem tudsz dolgozni??
2016. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!