Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után maradhat ugyanolya...

Szülés után maradhat ugyanolyan a test, mint amilyen előtte volt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 13:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, kérdező, jól látod. Minimális változás mindenkinél van, nagyobb pedig többeknél. Van ami korrigálható sporttal, stb., van ami műtéttel, van ami semmivel.

Én súlyra pont olyan voltam, mint előtte, a mellem a szoptatás után kisebb lett, a csípőm viszont kiszélesedett kicsit, mivel elég kicsi és vékony vagyok. Ezt nyilván semmivel nem lehet korrigálni, nem a fenekem nőtt, hanem a csontok csúsztak szét. Amúgy a hasam ugyanolyan lapos 2 szülés után, striám sincs. Ez szerencse dolga sajnos, nincs rá tipp.

2016. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én nagyon szerencsésnek mondhatom magam,mert 30 kilót híztam,de nem sokban változtam. 173 cm vagyok és 55 kiló.A melleim nem ereszkedtek meg,bár nincsenek nagy melleim,amelyik nagyobb az nyilván jobban lóghat. Stria lett 1-2,oldalra szélesedtem,a csípőm is széles,így nem vészes,ami meg volt az szépen elhalványult,amúgy is hófehér bőröm van szóval beleolvad :) amit észrevettem,az az hogy a köldököm nekem is egy picit horpadtabb.Szerintem 100% ban nem,de 98% ban akinek jó a genetikája az lehet.
2016. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!