Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Van kombinált mosó-sz...

Anyukák! Van kombinált mosó-szárító gépetek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos külön két gép nem fér el a fürdőben, ezért kombinálton gondolkozom, csak olvastam róla rosszakat, hogy nem elég hatékony, stb. Akinek van leírná a véleményét. Két gyerek mellett nagyon kéne, csak nem tudom milyen.
2016. ápr. 18. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok oda érte. az öblítő illata kimegy a ruhákból mire megszárítja ( ami amúgy mosással együtt 5 óra ), összemennek a ruhák, ha kisebb hőfokon szárítom akkor nem szárad meg, mondjuk így se mindig, van hogy csak nyirkosra, és teregethetem ki. kifakulnak a ruhák benne. ezek szólnak ellene, a mellette pedig annyi, hogy nincs akkora pára a lakásban ősszel, télen, mikor nem tudok kiteregetni a kertbe.
2016. ápr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is utána jártam, engem meggyőzött, hogy nagyon nem takarékos, ismerősöm mondta, hogy a mosás rész nagyon gazdaságtalan, és hogy a szárítást csak a nagy lepedőkhöz érdemes, a többi ruhának nem tesz jót. És hát marha nagy kivezető nyílás kell hozzá...


Mi ennél döntöttünk, és nagyon-nagyon bevált:


www.szarito.hu

2016. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem külön van, imádom, a barátnőmnek kombinált volt, nem vált be. Állandóan valami baja volt.
2016. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is külön van,nekünk több ismerősnél van kombinált,döntő többségben szidják.
2016. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok, hogy nem jó a kombinált, de egyszerűen nincs hova tenni a külön szárítót...

Hacsak nem rakom ki a nappaliba😞

2016. ápr. 18. 19:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk volt. Szerettem. Csak nem aristont vegyél.
2016. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk külön van és a szárítógép a mosógép tetején van, így nem foglal 2 helyet. Ha teheted mindenképp vegyél, nagyon sok házimunkát meg tudsz vele spórolni (nemcsak teregetni nem kell, hanem vasalni sem).
2016. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kombináltrol csak rosszakat hallottam ismerostol. igy kulon vettuk meg. nálunk is a mosogép tetején van.
2016. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csak rosszat hallottam a kombinaltrol. Családban kulon szarito van, sogornomnel, o isteniti nagyon. Mondjuk 4 gyerekre en is azt tenném.
2016. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mi akartunk venni, mikor már véres volt a torka az előző mosógépnek, tök pártatlan szerelőt kérdeztünk, hogy mosó-szárítóból melyik márkát ajánlja. Azt mondta, ha jót akarunk, vagy külön veszünk két gépet (ami a kis hely miatt sajnos nem kivitelezhető), vagy teregetünk, mert egy rakás kaka az összes kombi gép...


itt is kérdeztem róla, de most nem találom a kérdést, 10/9 szidta

2016. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!