Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha már mögötted lenne jópár...

Ha már mögötted lenne jópár sikertelen lombik, meddig folytatnád? Mi lenne az a pont, amikor eleged van és mit tennél: belenyugodnál gyerek nélkül, vagy örökbefogadnál?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
En örökbe fogadnák, és ha anyagilag is jól allnank, akkor a lombikot is folytatnám.
2016. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Meddig? Hányszor csinálnád végig, ha már sokszor nem sikerült?
2016. ápr. 21. 15:45
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsére nekem nem volt nagyon kudarcos a meddőségi kezelés, az első fiam az 1., a második a 2. beavatkozás alkalmával megfogant.

A férjem teljesen elzárkózott az örökbefogadástól, így ha nem lenne saját gyerekünk, szerintem más párral megpróbáltuk volna (nem tudtam volna belenyugodni, hogy nincs gyerekem).

2016. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk csak elmélet, de én már a lombikot nem tudtam volna vállalni, a férjem meg az örökbefogadást. De simán lehet, hogy változott volna valamelyikünk élesben.
2016. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Addig folytatnám ameddig csak bírom! 8 sikertelen lombikbeültetésen vagyok túl, 2 vetélésen, és 9 év próbálkozáson, és közben ez miatt egy váláson! Következő kapcsolatomban spontán sikerült!


14hkm

2016. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Ameddig bírom.


1. lombikunk májusban lesz

2016. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De pont ebben a helyzetben mikor lenne elég? Értem én, hogy ameddig csak bírod, meg van már gyereked, meg bele se vágnál, de ez mind pont nem ugyanaz. Azt képzeld el, hogy számtalanszor csalódtál, telnek az évek, lassan akár az örökbefogadásból is ki lehet futni. Ez egyelőre még nem opció, teljesen kizárt.
2016. ápr. 21. 16:21
 8/24 anonim ***** válasza:
Akkor csak azok válaszát várod, akik már ebben a helyzetben vannak? Nem volt egyértelmű a kérdés.
2016. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem. Azokét is, akik ezt el tudják képzelni, és tudnak így válaszolni. Szerintem egyértelmű a kérdés, benne van minden kritérium.

Mivel teljesen más, ha már van egy gyereked, nyilván akkor nem olyan fontos, hogy lesz-e még egy. Gyerek nélkül élni és vágyni rá, vagy van gyereked, ez nem ugyanaz.

2016. ápr. 21. 16:30
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek, ezek is hasznosak, csak pontosítani akartam.
2016. ápr. 21. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!