Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok!...

21 hetes terhes vagyok! Szeretnénk Pesten elmenni A széchenyi fürdőbe. Még soha nem voltunk ott. Szerintetek lehet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. A fertőzések miatt sem illetve a meleg termálvíz miatt sem. A terhesség alatt könnyen összszedhet bármit az ember. Én vagyok erre a példa. Soha semmi fertőzésem nem volt, a terhesség alatt meg végig kúpoztam és gyógyszert is kaptam.
2014. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék közös termálvízbe! Tele van kórokozóval!
2014. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
termál vizeb eleve tilos menni várandósan. de még sima vizbe sem ajánlatos afertözések miatt. A terhesség alatt amugyis könnyebben alakul ki hüvelygomba a hüvely PH megváltozása miatt, nem kéne még növelni a kockázatot.
2014. márc. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Termálvízbe be sem engedik a terheseket jobb helyeken. De ha be is engednének, akkor is hagyd ki, mert egyrészt felmelegszik a magzatvíz a meleg vízben, másrészt összeszedhetsz valami fertőzést is. Ha mindenképen fürdőzni akarsz, akkor inkább a természetes vizeket ajánlják.

(nekem az orvosom az otthoni kádban fürdést se ajánlotta)

2014. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én olyan 19-20 hetes lehettem, Szegeden mentünk el fürdőbe. Nagyon jól esett :) Ha elvileg zárt a méhszáj, nem lehet baj. Én bekentem előtte magam canestennel a biztonság kedvéért. Lehet semmit nem ért, de fene tudja :)


Viszont mivel Pesten többféle ember megfordul... hát nem tudom...

Dokid kérdezd meg, az a tuti

2014. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En is 21 hetes terhes vagyok pont ma. :) En nem mennek furdobe,nagyon kockazatos!
2014. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a fürdővel van a gond, mert én 30 hetesen is elmentem úszni hideg vízbe, addig amíg jól esett. De a termálvízbe tenyleg tilos bemenni.
2014. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!