Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ti elmondanátok, ha lombikkal...

Ti elmondanátok, ha lombikkal lehetne csak gyereketek?

Figyelt kérdés
Több tapintatlan családtag is van, ezért nem kockáztatjuk meg, hogy elmondjuk bárkinek is...

2015. nov. 15. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Pàr baràtunk tud róla meg anyósomék,de màr azt is bànom mert mindig ezt halgatom


.. plusz annyi h mi külföldön élünk és így könnyebb

2015. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mégis minek? ne mondjátok senkinek
2015. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megértem, köszönöm, hogy megerősítették abban, hogy jól döntöttünk.
2015. nov. 15. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Már 5. lombikon vagyok túl egyikről sem tud senki sem a családba sem a baráti körbe. Hidd el jobb ha nem tudnak róla! Legalább nem zaklatnak folyamatosan a kérdésekkel hogy na mi a helyzet.
2015. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi elmondtuk csaladnak. Par baratom. Es anno a munkahelyem. Sokat tamogattak. Ezek szerint szerencsem volt. Ebbol sose volt gond.
2015. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek elmondtuk, első lombikot dokan tudták. Másodikot alig, család is csak 12 hét után. De azóta se titkolom, hogy lombikbabák.
2015. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Manka68 ***** válasza:
Mi nem titkoltuk senki előtt, így nem kellett magyarázkodnunk, miért nincs még mindig gyerekünk. Nem ecsetelték folyton a gyereknevelés szépségeit hogy kedvet kapjunk, mert tudták hogy nem rajtunk múlik. Talán kétszer kérdezték meg az évek alatt, hogy hogy állunk éppen, akkor sem tolakodóan. Egyáltalán nem bántuk meg hogy elmondtuk.
2015. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a családban nem mondtam el és jól tettem.
2015. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Martont válasza:

Szia,hát szerintem az olyan családtagoknak,barátoknak akikben megbízol,mindenképp érdemes elmondani,én is így tettem,nincs ezen semmi titkolni való,nem szégyen az!

Nekem nagyon jól esik a tőlük kapott támogatás,együtt örülünk, ha valami nem sikerül felvidítanak,mert néha nagyon el lehet keseredni.Mindenképp legyen a férjeden kívül valaki akivel tudsz beszélni erről.

Sok sikert kívánok neked! :-)

2016. jan. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!