Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből éltek havonta?...

Mennyi pénzből éltek havonta? mennyi ebből a rezsi, az élelmiszer, esetleg hitel?

Figyelt kérdés

tudom,hogy van ilyen kérdés,de általában régebbiek,azóta sokat változtak az árak.

mi eddig elég jól éltünk,de most változtak a körülményeink,sajnos nagyon visszaestek a bevételeink,ezért érdeklődöm,hogy ki mennyiből jön ki.


2016. ápr. 22. 09:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon változó a jövedelmünk, alsó hangon 250e, felfelé változó. Az én bérem a fix, 110e+10e adókedvezmény (most fog az első baba születni, akkor kicsit kevesebb lesz a gyed ugye).


Én próbálok mindig 250ből kijönni, a többit eltenni, ez nagyjából szokott sikerülni, ha nincs extra kiadás.


Lakáshitel+fundamenta: 60,000

rezsi: télen 40e, nyáron 30e

Telefonszámla: 8000

Áruhitelek (rövid futamidős, pár hónap): 15e

Bérletek: 6e (munkába járás miatt kell)

Élelmiszer: nagyon változó, ha nem rendelnénk, 50-60e közt biztosan kijönne, se gyakran eszünk kebapot, pizzát, hambikat... ruhák, ez-az... így kijövünk 250re

(tankolni is legalább 1x tele, az olyan 13e)

2016. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Össz. bevételünk 180 ezer ft( kettőnk fizetése+ a családi pótlék)

Néha nagyon nehéz.

Kiadások:

rezsi:

villany 12000

tv+internet 4500/hó (legolcsóbb mobilnet és digi tv)

gyerkőc bölcsije havi 15000

tankolás havi 7000

telefonok 6000

Szemét havi 2000

Télire félre kell tenni havi 10.000 ft-ot a tüzelőre (előre egy évre megvesszük mindig)

Vízdíjunk nincs,fúrt kútból van minden.

Hitelünk nincs,nem is bírnánk...


Cipőt,alsóneműt csak újat veszek,felsőruházatból használtat tudunk venni általában.

Ételből próbálunk sokszor enni színhúst,zöldségeket,már amennyire lehet.

Felénk élnek ettől sokkal kevesebből is;nem is egy család.Viszont így második gyerekünk nem lesz...

2016. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bevétel: én fizum: 150ezer, férjemé: 130ezer

Kiadás:

rezsi: 50 (max)

hitel: 62ezer (2018 végén letelik végre)

tisztítószer+élelmiszer+napi kiadások+férjemnekcigi:100ezer

Kijövünk, bár most hogy a férjem táppénzen van így ő 50-et kap csak. Előre félek mi lesz ha én maradok itthon majd .....

2016. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!