Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok a már megunt...

Ti mit csináltok a már megunt játékokkal?

Figyelt kérdés
Az gáz hogy én elteszem, még az én gyerekkori játékaim is megvannak. Nem tervezünk több gyereket. Férjem munkatársai szerint tök gáz, ők mindent kidobálnak vagy elajándékoznak...
2016. ápr. 22. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én csak egy-két kedvencet rakok el, a többit odaadjuk rászorulóknak.
2016. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A babajátékokat eladom/eladtam(mind márkás,Fisher Price),ez a helyzet a Lego Duploval is.Ám a Lego-kat megtartjuk.3 gyerek van,a legidősebb már 24 éves,még az Ő Lego-i is megvannak(van oylan,ami anno,kb. 10-15 évvel ezelőtt is 25-30 ezer ft-ba került).A középső 8 éves,Neki is sok Lego-ja van,a legkisebb 4 éves,Neki még Duplo-i vannak(ezeket el fogom adni).Van favonat készlet(óóóóóriási dobozzal)azt is eladom majd.De pl.a szoba csúszdát,a kismotort(2 is volt)a bölcsinek adtuk,ahová a legkisebb 2 éves korától járt.Bár minden van ott,de szívesen fogadnak bármilyen jó állapotú játékot.

Az,hogy 1-2 dolgot elteszel,nem gáz.De ha mindent,na,az szerintem igen.Bár már 43 éves vagyok(a bátyám 45 éves),nekünk is letette Anyu a cuccainkat,de csak a könyveket!

2016. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elajandekoztam őket mindig.
2016. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kidobom. Mindent elrakni tényleg gáz. Mire akarod később használni?
2016. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Egy részét (keveset használt vagy márkásabb cuccok) eladom, egy részét a szüleim lakása melletti nevelőotthonba vittük el, egy része pedig arra vár, hogy elvigyem a Madarász utcai gyerekkórházba.

1-2 nagyon kedves darabot, amivel mindkét fiam szívesen játszott én is eltettem emlékbe.

2016. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mindig elajándékozom oket
2016. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem is két nagy kedvenc plüssöm megvan gyerekkoromból, a gyerekeim játszanak is vele.

De kicsi lakás lévén, muszáj szelektálni, mert nem férnék el. EGy-egy ünnep után két szatyor játékot kapnak, hova tenném az 55 nm-es lakásban? Meg amúgy sem játszanak mindegyikkel.

Szóval ami nagyon jó állapotban van és drágább játékok voltak, azokat eladtam.

A kevésbé jó játékokat már eleve év közben cipősdobozokba gyűjtöm, karácsonykor mennek az oviba, ahonnan viszik a rászorulóknak.

A kinőtt ruhákkal is így vagyok. Jók eladásra, rosszabbak egy közeli rászoruló családnak mennek.

Pedig nekünk lehet egyszer lesz harmadik, (ha nagyobb lakásba megyünk) de akkor sem tudom eltenni sehova a játékokat.

2016. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Elajandekozzuk, eladjuk vagy ha torott vagy rossz allapotu, akkor kidobjuk. Nehanyat a nagy kedvencek kozul megtartunk, de ennyi. A ruhakkal ugyanez a helyzet. Meg mindennel, aminek mar nem vesszuk hasznat vagy nem hasznaljuk. Kicsi a lakas, de ha nagy lenne se tartanank meg ennel sokkal tobb dolgot.
2016. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy részét tervezem eladni. (Ezeknél az újak közül direkt megtartottam az eredeti dobozát/tasakját, hogy majd el tudjam adni.)

A többit pedig a védőnőnek fogom adni, mert ő odaadja a rászorulóknak. Van egy nagyon nagy "kosár/láda" a védőnőnél, és oda bele tudod tenni azt, amit már meguntál. Aki pedig rászorul, el tudja onnan vinni.

2016. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A jó állapotúakat bevittük az oviba (amikor már nem jártak oda).
2016. máj. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!