Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biztonsági autós gyermekülés...

Biztonsági autós gyermekülés (ÚJ) vásárlása előtt állunk párommal. Típusok és szövet anyagok között melyek azok, amik manapság megfelelők lennénk egy 8 hónapos kisfiú számára? Elsősorban pozitív tapasztalatokra lennénk kíváncsiak!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én legelőször a törésteszeteket néztem meg.

A lényeg az volt hogy biztonságos legyen.A römer king mellett döntöttünk kislányom 8 hónapos volt mikor kapta,nagyon szeretjük.

A brendonba vettük kuponnal 20 ezret spóroltunk rajt de igy is 50 ezer volt,de ilyenre nem szabad sajnálni a pénzt.

2010. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük a segítséged. A Römert megnéztük neten,amit 60E-120E Ft-ig kínálnak a boltok. Sajnos a keresetünk sincs ennyi,úgyhogy minden képpen olcsóbb kategóriájúban kell gondolkodnunk. :(
2010. ápr. 8. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt a teszteket meg tudod nézni.


[link]


[link]


Amik tetszenek, keress rá a neten pl. a brendon outletje a soroksári úton van Baby outlet, itt a tavalyi, kifutó, kiállítási modelleket nagyon jó áron lehet megkapni. Ide is érdemes elnézni:

[link]


Én úgy néztem meg az adac tesztjét, hogy nem figyeltem a kényelmi szempontot, hiszen az a biztos, ha a gyereket beleültetem, neki jó legyen.


Nekünk a sokak által lenézett nania gyerekülésünk van. A tesztje közepes, az ára viszont megfizethető. (Megjegyzem a sokak által istenített britax is csak közepes eredményt ért el, az ára meg majdnem a duplája.)

2010. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült találnuk egy megfelelő autósülést a giraffe club.hu-n. Azóta a picink is jobban érzi magát hátul utazás közben mióta +van. Nem Auchan,Tesco noname stb... A linkeket elmentettem,hátha később szükség lehet még rájuk. Még 1x köszi a segítséget !!! ;)
2010. ápr. 10. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!