Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért eszik nyugtalanul a 8...

Miért eszik nyugtalanul a 8 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve :( A gyerek orvos sem tudja miért csinálja! Olyan anyukák választát várom akik ebben a cipőben jár :( Cumis üvegből kap anyatejet edig semmi probléma nem volt. Kb 1 hete fürdetés előtti etetésnél 17-18 közt) el kezd szépen enni és hirtelen torka szakatábol üvölteni kezd . Ha ki veszem a szájából es magamhoz ölelem kersi még és nagyon sír és tudom még enni hisz éhes de ha cumis üveget vissza rakom a szájába megint csak keservesen nagyon sír meg feszül csipked az ujjaival rúgdos nagyon nyugtalan :( és fürdetés utáni etetésnél is ugyanúgy csinálni aztán ha el aludt es hajnalba etetem semmi gond szépen nyugotan eszik sőt nap közbe is egy hangja sincs nagyon nyugot jó baba ! De visszont a fent említett esti két 2 etetés borzalmas úgy sajnálom nem tudom mi baja lehet nem tudok segíteni neki :( Miért csinálhatja ?
2016. máj. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarja büfi vagy puki vagy kaki? Az enyém sűrűn csinálta ezt, puffadt nagyon.
2016. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá de mindig csak ennél a 2 eteténél?
2016. máj. 2. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják délutánra/estére gyűlik fel úgy a bélgáz, hogy inkább akkor jellemzőek a sírás rohamok meg az evés közbeni fészkelődés stb. Nálunk mondjuk egész napos volt de szintén késő délutánra/ estére lett a legdurvább a helyzet, gondolom az amúgy is rossz közérzetére a fáradtság is rájön vagy nem tudom, tényleg akkor lett a legrosszabb nálunk is.
2016. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt a gázok, igen. Azokat megoldja az Espumisan/Biogaia, stb. a dokitok majd megmondja, melyiket javasolja.


Másrészt, a miénknek pl. (szintén 2 hónapos) akkorra esik a "figyeljetek rám" ébrenléte. Nem lehet, hogy nem éhes, hanem foglalkozást szeretne?


Még egy tippem van. Érzi rajtad, ha stesszelsz emiatt. Akkor váltsátok egymást a férjeddel etetéskor (mármint egyik nap egyikőtök, másnap a másik). Nálunk az első héten volt egy ilyen esti üvöltős rész, kb. egy órás. Amikor a férjem a hatalmas lapos mellkasára rátette a gyereket, ott kiköpdöste magát és megnyugodott. Azóta is ő etet és büfiztet minden esti etetésnél (10-kor eszik utoljára reggelig).

2016. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy néha, és csak este. Szerintem az én fiamnak a pocija miatt van, ilyenkor ha már nagyon fészkelődik, akkor többször büfiztetem, sír is közben néha,mert még enne, de általában kijön egy jó nagy büfi vagy puki, és utána nyugodtabban folytatja. Ha meg nem nyugszik meg, akkor nyugtatócumit adok neki pár percig, mert lehet kis megnyugvást keres közben, csak folyik neki a tej is. Ez is szokott használni.
2016. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!