Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliaban elo kisgyerekes...

Angliaban elo kisgyerekes szulok, tudnatok segiteni gyerekfelugyelet temaban?

Figyelt kérdés

Ti hogy oldjatok meg a gyerekfelugyeletet? A mi gyerkocunk masfel eves, de egyszeruen annyira draga minden megoldas, hogy amit azalatt keresnek, mig ra mas vigyaz, az nem fedezi a gyerekfelugyeletet. Magyarul minuszba jovunk ki, ha visszamegyek fulltimeba dolgozni. A ferjem heti 5 nap reggeltol estig dolgozik, a ket szabadnapjan pedig en megyek dolgozni. De ez sem mukodik, hiszen csaladkent szinte soha nem vagyunk egyutt.

Ti hogy oldjatok meg, mit dolgoztok es mennyit kerestek? Akar privat uzenetben is irhattok nyugodtan. Koszi


2016. máj. 6. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem kint laknak a szuleim, ugyhogy be tudnak segiteni. Mi sem adjuk meg be egy jo ideig sehova (meg csak 3 honapos). Amikor az ocsem meg picike volt mar akkor is kint laktunk, o 3 evesen ment eloszor oviba, de az is csak 9-11ig volt. Akkor meg a nagymamam is kint lakott,

O vigyazott ra.

lattam mar olyan hirdetest londonban, hogy akiknek jar valamifele benefit a gyerkoc utan, azoknak van ingyenes felugyelet babakra. sajnos nem tudom a nevet, de kerdezgess korbe a kornyeketeken, hatha nalatok is van ilyesmi

2016. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kora reggel részmunkaidőben dolgozom egy olyan munkát, ami jóval a végzettségem alatt marad (konkrétan takarítok). Minimálbérért természetesen. A kislányomat reggel a férjem viszi óvodába, én fél 12-re megyek érte. Otthon magyartanárként végeztem, azt itt értelemszerűen nem tudom használni, és ügyfélkapcsolat területén dolgoztam, amihez meg nem elég jó az angolom, így nem látom a kiutat a helyzetből, hacsak nem azt, hogy ha lejár a férjem szerződése, hazamegyünk.
2016. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sok kisgyerekes ismerosom van, es a legtobben nem mennek vissza, mert nem eri meg, ugy ahogy irod. Vagy a masik verzio, hogy mikor az egyik szabadnaos, dolgozik a masik.

Kb. az osszes ismerosom igy csinalja.

En egyedul maradtam a 10 honapos babammal, igy nekem jar ingyen nursery , de inkabb lennek a " parommal", mint az ingyen nursery :(

2016. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 éves korában mentem vissza dolgozni, délelőtt van napi 3 órát oviban, es a párommal váltott műszakban vagyunk. Szeptemberben mar kezdi 4 évesen a sulit, igy abban az időben tudok majd dolgozni, tobb családi időnk lesz.
2016. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!