Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek alapjan szerintetek fiam...

Ezek alapjan szerintetek fiam vagy lanyom lesz?

Figyelt kérdés
Most vagyok 3-honapos terhes vagyok. meg persze nem tudni a baba nemet.a hanyinger nallam reggelenkent nem jellemzo inkabb neha tor ram de akkor nagyon faj a fejem es egesz nap hanyingerem van es hanyok.az elejebe nagyon kivantam az edesset most egy idelye viszont nem.a hasam kerek inkabb mint hegyes alaku.
2016. máj. 8. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, ezt nem gondoltad komolyan...
2016. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiad! :) vagy lànyod... :D
2016. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. terhességem 26. hetében járok. Egyikkel sem volt egy kósza rosszullétem, hányingerem sem. Az elsőnél főleg tejet kívántam. Most főleg a savanyú dolgokat (pl. 100%os narancslé), és a sòs dolgokat (sós chips). Mindkétszer kerek hasam volt/van. Az első fiú lett, most lányt várunk.
2016. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenféle hiedelemmel ellentétben a baba neme nem oka a reggeli rosszulléteknek, has formájának és egyéb tüneteknek.

És a gyűrű láncon lógatása sem mondja meg.

Aki ezek alapján eltalálja a baba nemét, annak csak szerencséje van, hiszen 50%az esély.

2016. máj. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy 5 éves fiam,és 29 hetes terhes vagyok jelenleg,Ő is kisfiú,mindkét terhességem teljesen más,most volt kajaundor, több hányás,hányinger,mégis ugyanolyan neműek. Hasam pedig most is kerek de szélesebb vagyok,mint az elsőnél. Ezeknek nincs köze a baba neméhez.
2016. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

12 hetes terhesen a méhed akkora mint egy férfiököl.

Szóval még nem beszélhetünk terhespocakról sem.

Aminek alakja a magzat fekvésétől és a saját szöveteidtől függ, nem a baba nemi szervétől.

2016. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tünetektől nem nagyon fogod tudni

Nálam mind a három gyereknél ez vált Be

Egy Teas kanál szodabikarbonat tettem egy átlátszó pohárba es arra öntöttem ra a reggeli vizeletem 2szer habozott mintha sör lenne es fiam lett 1szer csak par buborék jött fel ekkor lány lett

Lúgos es savas hatás jatszik fiú lánynak is csak savas az a fiuknak segít lúgos a lányoknak :)

2016. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár ezeket 18-19 hetesen csináld meg
2016. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!