Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm hirtelen...

A legjobb barátnőm hirtelen babát szeretne, nem pont ideális helyzetben-szerintetek beszéljek vele?

Figyelt kérdés

20 éves, még tanul. Az apajelölttel 3 hónapja vannak együtt,közben volt szakítás is(és a barátnőm elmondása alapján nem egy jónak mondható kapcsolat).Nem olyan rég békültek ki és babát akarnak(amivel nem lenne igazán bajom).A fiú 23 éves, dolgozik, de még otthon él-igazából azokra a kérdésekre, hogy hol fognak élni,miből, hogy lesz a napi rutin nem tud válaszolni."Majd lesz valahogy".A fiú időbeosztása is olyan, hogy a baba melletti teendőkben nem tudna segíteni- másik állás nincs(nem is próbálna keresni),kell az a kevés fizetés is.A barátnőm mindenféle végzettség nélkül abba hagyhatná a sulit -ki lenne szolgáltatva a srácnak, egy babával ráadásul képzettség és munkatapasztalat nélkül nehéz lesz állást találni.Nem is ismerik még annyira egymást, együtt sem éltek még soha(mindketten még a szüleiknél élnek).A barátnőm szülei anyagilag sem tudnák támogatni őket, a fiú szülei sem állnak valami jól.

Ha olyan nagy a szerelem,akkor van idejük, nem kellene ennyire sietni a gyerek dologgal-fiatalok is.

Szerintem rózsaszín szemüvegen át látja a dolgokat.Nem akarok beleszólni, de féltem.Nem akarom, hogy hozzon egy visszavonhatatlan döntést.


2010. ápr. 8. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nagyon jó barátnőm az illettő akkor én beszélnék vele.
2010. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit ide leirtál, mond el a barátnődnek. Egy gyerek nem játék. Fogalmuk sincs, mekkora munka és felelőség. Ha megunod, nem teheted a sarokba, nem kapcsolhatod ki, ha nem hagy aludni épp. A barátnőd egy álomszerű képet lát a babáról, amikor megszületik, jön a valóság. Csoda dolog, de korántsem egyszerű. Tanácsot adhatsz, de ugysem te döntesz. Nem is szabad ,mert még te leszel a hibás, ha valami nem jól alakul.
2010. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ők a babával akarják összekötni a kapcsolatukat. ne engedd, mert ebből tuti az lesz, szakítanak a kicsi meg elkallódik.
2010. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!