Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kg lenne...

Szerintetek hány kg lenne nekem az ideális? 159cm vagyok és 51kg! Szeretnék fogyni mert nem a legjobb az alakom, de szerintetek kb hol a határ?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 18:52
 1/9 A kérdező kommentje:
ui: lány vagyok!:) és 20éves
2010. dec. 30. 18:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Magasságodhoz szerintem ideális a testsúlyod. Amúgy van gépünk ami ezt számolja és az 50 kg írt. Szerintem úgy vagy jó ahogy vagy és nem vagy kövér. De ha mindenáron fogy ni akarsz akkor maximum 45 kg-ig fogyj.
2010. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semeddig. Így vagy jó és kész, lehet hogy a fogyással is csak annyit érnél el, hogy kevesebb lenne a súlyod, de valójában az alakodon semmi nem változna.
2010. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából az a legnagyobb probléma, hogy a hasamra jött fel pár "hurka" és a karom megvastagodott. Régen pontosabban nyáron olyan szép lapos hasam volt, mostmeg.

:(

2010. dec. 30. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
neked nem fogynod kell, hanem formálódni. a magasságodhoz pont ideális a testsúlyod. az alakod meg azért nem szép, mert nem sportolsz semmit. otthon kezdj el tornázni vmit, meglátod látni fogod a változást.
2011. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nem teljesen igaz hogy nem sportolok, mert versenytáncolok het 4szer több órában.
2011. jan. 1. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
ha versenytáncolsz nemkéne h rossz alakod legyen. mióta csinálod?
2011. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5éve
2011. jan. 1. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak 5-6 centivel vagyok magasabb nálad, és 52-53kg körül vagyok, tehát kb. arányiban olyan vagyok, mint te.

Rajtam van egy pici csípőn, combon, a derekamon (64 cm amúgy, de van rajta háj. Ez annak tudható be hogy nem sportok.

Talán 2 kilóval és némi kondival vagy futással szálkásodnál. 48 kiló tökéletes lenne, de úgy hogy a tánc mellett csinálj más mozgásformákat is!

2011. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!