Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy a...

Ti is észrevettétek, hogy a Bogyó és Babócában minden rosszaságot, csínyt, irigykedést stb. csak a fiú szereplők követnek el?

Figyelt kérdés
Most ne nézzetek hülyének, de nekem fiam van, és zavar. :D
2016. máj. 13. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem nézek bogyó és babócát, de elhiszem hogy így van.

Én azt vettem észre hogy minden filmben szinte a gonoszok 99% hogy barna hajúak és barna szeműek, ellenben a jók mindig világítóan kék/zöld szeműek. (Pl. Gyűrűk ura is ilyen).

Engem meg ez zavar mert jó eséllyel barna lesz a gyerekünk. :D

2016. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Sztereotípia. Mint ahogy a fiúk verekedősek, a lányok meg kényesek.

Nekem is fiam van, de engem nem zavar. Minden elkövetett 'disznóságot" megbeszélünk, h az miért volt rossz, mit kellett volna tenni, stb.

2016. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen. A lányok meg megbékítik őket, és okosan elmagyarázzák, mit hogy kell csinálni. És mindig sütnek.
2016. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a temat en is fel akartam mar vetni. Engem is zavar. Baltazar es vendel a legrosszabb meg neha Dome. Szoval nem az osszes fiu rossz szerintem. De barmi van, a fiuk a rosszak mindig. En sem ertem.
2016. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja...a lányok sírós hisztisek a Bogyó és babócába a fiúk meg csínytalanok. sztereotípia. egyébként én nem vettem zokon, mondjuk lányom van. ez csak egy mese. ráadásul mindennel együtt szerintem a legaranyosabb, régóta keresgélek hasonlót a 2 évesemnek de sajnos nem találok egyet sem ami ilyen jó volna és youtubeon nézhető. a BB-t meg már ronggyá néztük.
2016. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
A lányok meg "okoskodnak" a szerző szerint. Én nem csak ezek miatt nem csípem, fiam és lányom is van amúgy.
2016. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!