Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legolcsóbb spirál?...

Melyik a legolcsóbb spirál? Háziorvos felírhatja receptre? Vérzés hanyadik napján teszik fel?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a Jaydesst és a Mirenat ismerem.

A dokim azt mondta hogy a vérzés elmúlása utáni első nap teszi fel. Bár a tájékoztatóban én sem ezt olvastam.

2016. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A hormonos, pl mirena 50 ezer Ft körül van. A nem hormonosok olcsóbbak, de a dokim azt mondta, hogy azok közül érdemesebb a drágábbat megvenni, mert ugyan ő is spórolós fajta, de ezen nem ajánlja. Ő a goldlilyt ajánlotta, az a fajta, amit vettem 12 ezer Ft volt, és nagyon bevált. Nem volt vele gondom, nem is estem teherbe mellette. Nem kell hozzá recept sem, de többféle van belőle, ezért érdemes orvossal konzultálni előtte. És érdemes több gyógyszertárban megnézni, mert szabadaras. Vérzés alatt rakják fel általában, én második nap mentem, de nem volt eléggé nyitva a méhszajam, így inkább nem próbáltameg, mmásnapra visszahívott, akkor már jobban ki voltam nyílva, fel tudta rakni pikk-pakk.
2016. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!