Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon kimerült anyukák...

Nagyon kimerült anyukák nektek vannak tüneteitek?

Figyelt kérdés

Semmi testi betegséget nem találtak csak egy enyhe refluxot. Mégis folyamatosan vissza térő mellkasi nyomással, torok szorítással és levertséggel küldök. Nem folyamatosan vannak jelen a viszont amikor elő jönnek akkor nehéz éjszakák vannak mögöttem.

Két fiam van. Kelnek éjjel, 4.éve alig alszok. Októberben kezdődött ez az egész

Akkor hányinger volt. Most a fent említett tünetek vannak. Plusz ilyenkor sokat sírok mert már elegem van ebből az egészből.

Pszichiáternél is voltam. Nem tálat semmit. Enyhe pszichomatikus betegség a stressz miatt. Van más is így mint én?



2016. máj. 15. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán vérszegénység?
2016. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tökéletes a vérképem :/
2016. máj. 15. 11:00
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Én is órák óta most be vagyok zárkózva a szobába, mert már nem bírom a hisztit, meg a többit. Uram be is van rám rágva, de nem akarok még kimenni, még tudok sírni. Enyém is négy éves.
2016. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Stressz szerintem is. Mi eladtuk a lakasunkat, vettunk egy ujat. Az alberletunkbol egy masikba koltozunk es kiadjuk az uj lakasunkat. Mindezt egyszerre, egy ket honapossal. Folyton ikea, butorosszerakas stb megy. Ugyanilyen tuneteim vannak. Pedig a gyerek teljesen nyugodt, nincs ra semmi panaszom. Nekem az inyem is begyulladt es a mehem is sokat szurkal es meg is jott.:/


Szerencsere ma vegre eljutunk egy jo kialliasra harmasban a picivel, ami mar nagyon hianyzott. Probaljatok ti is sokat kimozdulni!

2016. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szedatif pc homeo bogyókat nekem segített
2016. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Friss levegő, mozgás, sport, futás, bicajozás, könyvtár, barátnők, munka, mozi, színház, kalandpark, könyvesbolt, turkáló! Találj magadnak, magatoknak valamit!
2016. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Jótanács: el ne mondd senkinek, mert most is, hogy leírtam, a szuperanyák már pontoztak is lefelé. Ilyenek ezek, ha elárulod, hogy baj van, azonnal húznak le. Ha nem múlik, akkor kérj szaksegítséget, de ne bízz senkiben azon túl. Előbb taposnak meg ezek a nyomorultak, mint bárki segítene.
2016. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, katasztrófa vagy. Szegény családod...
2016. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Magas pulzus, alvászavarok, szapora és szabálytalan szívverés, mellkasi szorító érzés, állandó fejfájás és ingerlékenység.

Jó nagy adag magnéziumot szedek hátha az a bajom de már a hasam megy tőle javulás meg nincs. A vérképem tökéletes, EKG nem mutat eltérést. Most törődtem bele, hogy csak kimerültség.

2016. máj. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo volt nekem is.Plusz magas pulzus es "legszomj" vagyis inkabb allando sohajtasi kényszer fele valami.Reflux nak titulálták de kiderult,csak a stressz,változások...akkor mentem vissza dolgozni (nagyon nem akartam),költözés,stb.Aztanminden szepen elmult...😊 magától,semmit sem szedtem. Egy kis magnézium mondjuk nem árthat 😊
2016. máj. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!