Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák! Valamilye...

Kisgyerekes anyukák! Valamilyen vitamint ajánlanátok egy fáradt, kimerült anyatársatoknak?

Figyelt kérdés

Két kicsi gyerek, reggeltől estig egyedül, minimális nagyszülői segítséggel.

Éjjel gyakori felkelés, napközben olyan vagyok, mint a mosott kaka. Szellemileg, fizikailag lassan taccsra kerülök, ha nem kezdek valamit magammal.


Van valami bevált vitamin? A magneB6 valakinél bejött ilyen esetben?


2011. ápr. 14. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Magne B6 az nagyon jó,én is azt szedem,nekem bevált!Mellette még 500mg-os C-vitamint szedek,meg pezsgőtablettákat iszom!nekem bejött.
2011. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én csak úgy hívom magam itthon,hogy "az örökfáradt".

Már mindent kipróbáltam,ami létezik a földön,és semmi nem volt rám olyan hatással,amivel elégedett lettem volna. Ráadásul a vitaminok többségétől farkas-étvágyam lett.


1 dolog van,ami nekem segít:Ginseng Royaljelly


Csak természetes anyagokat tartalmaz (ginzeng,méhpempő) stb,és elképesztő mennyiségű energiát ad.

Én Tescoban szoktam venni a vitaminoknál van,de láttam már más drogériákban is.

Kb 800ft,10 ampulla van benne. Az íze anyósom szerint finom,én nem tudom meginni csak ha beleteszem teába vagy szörpös vízbe.

Kúraszerűen lehet inni,tehát időnként szünetet kell tartani.


Nem vagyok terjesztője,nem fűződik érdekem a "reklámozásához",én csak egy anyuka vagyok,de ezt őszintén ajánlom!

2011. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon bejött a MagneB-6. ajánlom szívből!
2011. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

14:11-es vagyok,most olvasom az első válaszolót.

Én is próbálkoztam a MagneB6-al,de mivel az lazít,nyugtat én majd el aludtam tőle,a gyerekkel is úgy játszottam hogy feküdtem a földön a szobájában és ásítoztam...

2011. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Utána fogok nézni ennek a Ginzeng-es készítménynek, addig meg hátha segít a megneB6.


Még annyit kérdeznék, hogy abból mennyit szedtek?

2011. ápr. 14. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ezt a karkötöt ajánlom neked.(nem vagyok forgalmazó csak használó).Én ajándékba kaptam és igen hat.Nagyon jól alszom éjjel és fitten ébredek a gyerekemmel fél7-kor.Azelött ez nem ment így.A közérzetem is jobb,csak ajánlani tudom.De a beszerzésével vigyázz,már sokan hamisitják.
2011. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A link lemaradt. [link]
2011. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt szedek Magne B6-tal kombinálva. 3,5 éves a nagylányom, 1,5 éves a kicsi és teljes munkaidőben dolgozom. A reggel 6tól este 8ig van távol. Segítségem nincs. Ezzel bírom csak az iramot.

2011. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vashiányod nincs esetleg? Ha valami egészen természetes dolgot szeretnél, akkor igyál csalánteát (szerintem még finom is), tök jól felfrissít, de persze lehet cseppek formájában, vagy tablettában is vasat szedni. Nálam működik, reggelente mindig iszom egy bögre csalánteát, és azóta érezhetően frissebb vagyok. Mondjuk én konkrétan tudom is magamról, hogy vérszegény vagyok, de lehet, hogy nálad nem ez okoz gondot, illetve ez nem társul hozzá.
2011. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is magnézium pezsgőtabit iszok.azóta egész jó.
2011. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!