Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szólnátok neki ezért?

Szólnátok neki ezért?

Figyelt kérdés

A minap barátnőm megkért hogy vigyázzak a gyerekére(15 hónapos),bevállaltam,mert ő is szokott az enyémre vigyázni(1 éves).

Mikor oda értünk,még aludt a lánya. Barátnőm elment már,mikor felkelt a kislány. Észrevettem hogy taknya nyála egybe folyik,és köhög. próbáltam elszeparálni az én gyerekemtől,hisz ő nem volt beteg. De nem sok sikerrel tudtam,sokszor barátnőm gyereke,kikapta a lányom cumiját a szájából és bevette a szájába,ilyenkor egyből vittem lemosni,meg mikor az ő cumisüvegből ivott akkor is. De volt h egy gél pillanatra nem oda figyeltem,már azt látom h iataja a saját cumisüvegéből az én gyerekem, vagy h az ő cumiját dugja a szájába.


Az eredmény meg lett,beteg lett az én gyerekem is. Nagyon mérges vagyok barátnőmre,mert ha tudom h beteg a gyereke,akkor nem vigyáztam volna rá. De ezt sunyin elhallgatta előlem.


Akkor csak annyit mondtam barátnőmnek,mikor mentünk el h sokat köhög a gyereke,meg folyik az orra.


Szólnátok neki h miatta az én gyerekem is most beteg lett? Nem sok barátnőm van,félek ha szólok neki akkor ő se lesz. És olykor tényleg jól jön h tud vigyázni 1-2 órára a picimre.


2016. máj. 21. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szólnék. Meg lehet ezt mondani normálisan is. Hogy mondjuk "Zsuzsi, légyszíves máskor szólj, ha Juliska beteg, mert úgy sajnos nem tudom vállalni, hogy vigyázok rá. Sajnos most az én gyerekem is beteg lett, aminek nem örülök."
2016. máj. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam már hasonló helyzetben, baráti család nem szólt, hogy beteg a gyerekük, és meghívtak minket. Totál náthás volt, de mivel bölcsis, nála ezt alapállapotnak tekintik a szülők. Persze elkapta az akkor egy évesem, nagyon dühös voltam, szóltunk, kicsit megsértődtek, de utána nagyon figyeltek rá, hogy csak akkor talizzunk, ha tuti nem betegek. Majd 1 évig nem jött össze a bölcsis/ovis gyerekeikkel.
2016. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
És mi lesz ha együtt fogtok élni? :-o
2016. máj. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fogunk együtt élni sosem :D Ő is nő,és én is. Barát barátnők vagyunk.


Legközelebb előre rákérdezek h nem e beteg a kislány,most már nem szólok szerintem. Köszi a válaszokat

2016. máj. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!