Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok ha fogadott...

Mit szólnátok ha fogadott orvosotok a kórházban UH-t csinálna munka idejében, és ezért elkérne 7000ft-ot?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Oriasit csalodnek benne, de nem mondanek semmit, az a tipus vagyok, aki lenyeli. De ha a terhesseg elejen jarnek, valtanek. Nalam 30 hetesen derult ki, h 32. het utan hetente hiv ctg re a maganrendelojebe es 5 ezret ker egy ctg ert. Nagyot csalodtam akkor, de 30 hetesen mar nem valtottam.
2012. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is váltanék orvost. Azért ez már kicsit pofátlanság, és pénzlehúzás. Nekem is fogadott orvosom van, de még sose fizettem neki akkor amikor a kórházba hívott, csak a magánrendelésén.
2012. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Durva.

Orvost váltanék azon nyomban.

Ez a fajta doki közli veled aztán, hogy 150.000 lesz a szülés.

2012. jan. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyi idős is lennék, átgondolnám, érdemes-e még váltani vagy bevállalok egy ügyeletesnél való szülést. Az, hogy van pofája a kórházi gépen, munkaidőben történt uh-ért egyáltalán pénzt kérni, nem csak sima pofátlanság, de mint tudjuk, törvénybe is ütközik...

Ne csodálkozz, ha ez a doki simán a képedbe vágja, hogy ő ennyit KÉR a szülésért...

Ha pedig mégsem váltasz orvost és ez megismétlődik... gondolom, tudod kinek jelentheted.

2012. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztességes. Én ezek után nem járnék hozzá szívesen, orvost váltanék.
2012. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Amellett hogy pofátlanságnak tartom, azért azt leírnám, hogy én a magánrendelésen fizetek 8000 Ft-ot és már a terhesség elején közölte velem a doki, hogy ennek tízszerese lesz a szülés. (mellesleg programozott császár)

Szóval szerintem elég gyakori az ma Magyarországon, hogy előre közlik a tarifát. :-(

2012. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Akkor biztosan messzire elkerülném az ilyen orvost, akármekkora "nagy tudású" is. Ha szerencséje van az embernek és simán, komplikáció mnélkül szül, akkor az orvos csak asszisztál, tennivalója alig van, csak a végén rendbetesz... Ez nem hinném, hogy akkora megerőltetés számukra, hogy elkérhessék más 1-1,5 havi fizetését..."hálapénzként".
2012. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy kijelentette,hogy 7 ezer forint lesz???

Vagy megkérdeztétek,hogy mivel tartozunk?

Ekkora arcátlanságot....

pppffff

Többet a lábam be nem tenném hozzá!

2012. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Hát azt szólnám, hogy nem vagy te egy kicsit kapdbeaf@szom?

Már mint a dokinak...


4-es válaszoló! Amúgy hol lehet jelenteni az ilyet, és milyen alapon?

2012. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselőnél első lépésben...
2012. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!