Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért alakult úgy az életed,...

Miért alakult úgy az életed, hogy csak későn - 35 éves kor fölött - szültél először?

Figyelt kérdés
Sokan hiszik azt, hogy ha egy nő későn szül, akkor biztosan karrierista. Akiket ismertem - beleértve magam is, aki majdnem 41 éves voltam, amikor az iker gyermekeink megszületettek - nem tartoznak ide. Kíváncsi vagyok, hogy aki hasonló helyzetben volt, mondjuk 35 éves elmúlt, amikor először gyermeke született, milyen okokból alakult így az élete? És a költői kérdés, de azért felteszem: megbántad, hogy nem hamarabb?

2016. máj. 21. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
párkapcsolat hiánya
2016. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Igaz, nem 35 év felett szültem, de majdnem.


Nem bántam meg.


Egy angyal a babám, mégis úgy gondolom, elszúrtam volna az életemet azzal, ha korábban szülök. Nem lettem volna rá felkészülve. Az meg a gyermeknek sem jó.

2016. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Múlt hónapban szültem az első gyerekemet, 2 nappal a 41.szuletesnapom utan. Nagy családot szerettem volna (4gyereket biztos), es nemigen fog összejönni mar. A kérdésed nem konnyu. En nem találtam meg azt az embert, akivel családot alapítottam volna, es önzésnek tartottam volna csak ugy magamnak szülni. 38 évesen találkoztam a most mar ferjemmel, 39 voltam, mikor hazasodtunk. Az esküvő utan ket nappal elveteltem es ra egy félévre megint.

Most jott el a dolgok ideje, ugy tunik, es igen, örülnek, ha fiatalabbak volnánk, de mar a kisfiunk ért is hálásak vagyunk. Remeljuk,lesz legalább egy testvére.

Azt nem bántam meg, hoy a korábbi kapcsilataimban nem szültem.

2016. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálad mi volt az ok, kérdező?
2016. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálam az ok: egy rosszul sikerült házasság után sokára találtam meg az életem párját. Természetes volt nekem is, hogy csak azzal a férfival együtt vállalok gyereket, akit szeretek.
2016. máj. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!